dr n. med. Janusz Goldiszewicz

3,1
3,2
3,4
3,1

Jestem pacjentką Pana dr J. Goldiszewicza od 2006 roku /w sumie już 6 lat leczę się pod jego opieką. Do dr trafiłam przypadkowo. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to dobry lekarz. Pomógł mi wyleczyć wiele uciążliwych dolegliwości kobiecych. Jest jednym z najlepszych ginekologów i całkowicie spełnił moje oczekiwania jako lekarz. Jest otwarty,życzliwy,promieniuje uśmiechem, miły, i udziela jasnych porad. Ma bardzo optymistyczne nastawienie co pomaga dźwigać ciężar choroby. Zawsze można liczyć na odbytą wizytę. Naprawdę polecam.

Chodze do tego lekarza do Sanitasu w Lublinie, choc tez moge do szpitala wLubartowie( jest tam ordynatorem, ale godziny mi nie pasuja). Zwykle ide na fundusz,czasem na platna wizyte. Na prywatna do jego gabinetu mnie nie zapraszal:). Wyleczyl mi nadzerke,super,po jego kuracji zaszlam w ciaże,rozwial wszytskie moje watpliwosci i obawy. Jest -jak dla mnie- bardzo delikatny,uprzejmy,ma poczucie humoru,odpowiada na moje pytania,owsezm wygania jak za duzo gadam,ale z usmiechem!i nie na chama. Chodze do niego w ciazy,bede rodzic w lubartowie,a wiec zobacze wtdy jaki bedzie,ale na razie czuje sie pod dobra opieka! Panie doktorze dzieki! Agata

Owszem że poleciłabym tego lekarza innym pacjentkom .Jest miły i odpowiadał na moje pytania.Miałam zabieg na nadżerkę powinnam jak inne pacjentki mieć ten zabieg w Lubartowie bo tam chodziłam na wizyty cytologie itd.Ale doktor załatwił mi zabieg w sanitasie w Lublinie.WSZYSTKO BYŁO ZA DARMO.Wiem że musiał prosić dyrektora sanitasu o pozwolenie żeby mnie tak szybko przyjąć.Jestem zadowolona z tego lekarza oby więcej takich lekarzy jak on.Bardzo mu za to dziękuje, i naprawdę go polecam.

Byłam pierwszy raz, lekarz robi naprawdę dobre wrażenie - fachowo, kompetentnie, bardzo delikatnie i bez ignorancji zaopiekował się mną świetnie - zobaczę dalej - mam kilka wizyt plus zabieg - bardzo szybko i na NFZ - co zdecydowanie mnie zaskoczyło - brak jakichkolwiek insynuacji o prywatnych wizytach!

Znakomity lekarz o duzym doswiadczeniu.jest moim zdaniem jednym z najlepszych specjalistow ginekologow poloznikow.Jestem od dawna jego pacjentka ,mam do niego pelne zaufanie i polecom fo moim znajomym

Byłam dziś na wizycie u doktora po raz pierwszy,poleciła mi go znajoma.Na chwilę obecną moja opinia jest pozytywna.

Byłam u dr ostatnio 2 razy (poleciła mi go koleżanka) i jak na razie (nie zapeszyć) nie narzekam. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi leczenie (nadżerki), wszytsko załatwiłam szybko (wizyta bezpłatna NFZ). Polecam.

bardzo mily, kompetentny lekarz. usuwał mi nadżerkę, po kolei tłumaczył co robi i jakie procesy temu towarzyszą. podczas zabiegu cały czas ze mną rozmawiał. Polecam !

zdecydowanie odradzam!!! Byłam na wizycie w początkowych tygodniach ciąży. Nie wykonał żadnych badań, nie wziął pod uwagę zgłaszanych dolegliwości i odesłał na kolejną wizytę za 2 i pół m-ca. Tymczasem zgłosiłam się do innego lekarza i okazało się, że ciąża była zagrożona i wylądowałam w szpitalu. Gdybym zawierzyła p. Goldiszewiczowi to nie sądzę, żeby się to dobrze zakończyło... NIGDY WIĘCEJ DO TEGO LEKARZA!!

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE; "DZIEKI" TEMU LEKARZOWI MOJE DZIECKO ZOSTAŁO PRZY PORODZIE OKALECZONE DO KOŃCA ŻYCIA, A ŻEBY NORMALNIE FUNKCJONOWAŁO CZEKA MNIE DŁUGA REHABILITACJA; NIGDY GO NIE POLECĘ TCHÓRZ NAWET NIE SPOJRZAŁ MI W OCZY

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin