lekarz Janusz Gołębiewski

Radiolog, RTG, USG

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle kompetentny, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi i widzi to, czego inni radiolodzy nie zauważają. Wielokrotnie spotkałam się z opinią wśród lekarzy, że jest to jeden z najlepszych diagnostów w kraju, a badanie przez niego wykonane jest bardziej wiarygodne niż tomografia czy rezonans. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy, ludzki i pozytywnie nastawiony do pacjenta. Robiąc usg zwraca też uwagę na inne problemy i zawsze stara się bardzo pomóc.

Do Pana Doktora trafiłam wiele lat temu na usg nerek. Badanie trwało około godziny. Kiedy obejrzał to znajomy nefrolog stwierdził, że odkąd jest lekarzem (ponad 30 lat) nie widział czegoś podobnego. Natychmiast wziął adres i namiary na dra Gołębiewskiego, by kierować do niego swoich pacjentów. Teraz znów miałam szczeście być badaną przez tego lekarza. Ten człowiek ma rezonans w oczach, widzi więcej niż inni lekarze, a jego opisy są bardzo szczegółowe. Jest świetnym diagnostą, nie wspominając już o kontakcie z pacjentem. Bardzo życzliwy i ciepły człowiek. Gorąco polecam tym, którzy potrzebują rzetelnego badania.

Witam. Miałam przyjemność być badana przez dr Gołebiewskiego i gorąco polecam pełen profesjonalizm, zaangażowanie i w pełni poświęcony czas pacjentowi. Miły i kompetentny na podstawie jego opinii - usg już nie potrzeba robić dodatkowych badań np.TK.

Ja myślę, że przebiję wszystkich. Do doktora Gołębiewskiego chodzę już 20 lat (muszę kontrolować swoje nerki przynajmniej 1, 2 razy w roku). I nie straszne mi są obolałe boki (mam trochę więcej tłuszczyku) i czekanie w kolejce bo akurat jest jakieś opóźnienie. Moje badanie trwa bardzo często 50 – 60 minut, ale wiem, że zostało wykonane bardzo dokładnie. Opis jest wnikliwy i porównany z poprzednim. Gorąco polecam tego lekarza, naprawdę warto! Uważam, że jest rewelacyjny w swoim fachu. Do tego jest człowiekiem bardzo cierpliwym, kulturalnym, sympatycznym i otwartym. Cieszę się, że są tacy lekarze bo przy Nich chory czuje się bezpiecznie – dla mnie to bardzo ważne.

Przypadkiem weszłam dziś na ranking lekarzy, bo sprawdzałam, czy dr Gołębiewski przyjmuje ciągle na Narbutta (muszę po latach zrobić USC jamy brzusznej). Pan doktor badał mnie kilkanaście lat temu i to był szok. Nikt przedtem (a potem tylko dr Słapa ze Szpitala Bródnowskiego - USG tarczycy) nie zajął się mną tak profesjonalnie i serdecznie. Ewa Sikorska

Rewelacyjny w swoim fachu lekarz, najlepszy jeśli chodzi o usg układu moczowego. Do tego o niezwykłej kulturze i wszechstronnych zainteresowaniach. Dwa lata temu robiłam u niego usg w szpitalu na Lindley`a, bo nie zgodził się mnie przyjąć prywatnie, gdy usłyszał, że jestem lekarzem. Niezwykle wnikliwy i cierpliwy. Pomimo tego, że czekałam kilka godzin na badanie (doktor przyjmował pacjentów z oddziału, więc było opóźnienie), byłam bardzo wdzięczna i wręcz zaskoczona jego niezwykle ludzkim podejściem do każdego. No i wzruszona, że trafiłam na takiego wspaniałego człowieka.

wróciłam przed chwilą z wizyty ,jestem zachwycona profesjonalizmem ,podejściem do pacjenta ,wszystkie poprzednie opinie popieram ,potwierdzam ,niesamowite wrażenie po innych wizytach ,eh ,chciałoby się aby inni tacy byli

Generalnie ja nie jestem niezadowolony z polskiej służby zdrowia. Miałem szczęście lub trochę determinacji, że byłem leczony u dobrych lekarzy. Ten jednak jest naprawdę rewelacyjny. Miałem okazję być ostatnim pacjentem doktora. Spędziłem u niego w gabinecie ponad dwie godziny. Ktoś kto pisał o relikcie uważam miał rację. Facet ewidentnie nie bierze udziału w wyścigu szczurów... takich już nie robią... POLECAM

Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz. A na dodatek przesympatyczny człowiek. To żywa rekompensata za oczekiwanie na USG, strach, itd. W największej nawet chorobie, Pan doktor jest jak balsam.

(M i P) Jesteśmy studentkami WUMu na 2 roku pielęgniarstwa i jak dotąd ie spotkałyśmy takiego niesamowitego w swoim fachu lekarza... Jest tak bardzo oddany swojej pracy i z pasją przekazuje swoją wiedzę! Poświęcił swój wolny czas dla studentów i dodatkowo (bezpłatnie!) mogliśmy skorzystać z darmowego badania USG! Gdy zauważył problem wydrukował obrazy USG i zapraszał na kolejną bezpłatną konsultację. Naprawdę widać poświęcenie i oddanie swojej pracy... Rzadko spotyka się takich lekarzy jak dr Gołębiewski! :)

Wciąż poszukujesz "Radiolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana