lekarz Janusz Grzybowski

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadzil moja ciążę. Na wizyte nie trzeba czekac tygodniami jak u innych. Ważne tylko aby przyjść w godzinach rejestracji 16-18 i zostaje sie przyjętym tego samego dnia. Ceny bardzo niskie, poświęca kazdej pacjentów tyle czasu ile potrzebuje. Proszę nie mylić internetowych opinii ludzi o lekarzu z Warszawy ktory nazywa się tak samo..

Witam Dwa lata starań o dziecko, pan doktor w grudniu widzi ciąże a na następnej wizycie mówi że ciąży nie ma i wmawia mi że napewno plamiłam i stwierdził że to być może poronienie i takie rzeczy się zdarzają!!!! Dla nas to była tragiczna wiadomość a dla Pana Grzybowskiego normalne. Mało tego ostatecznie przepisał tabletki na "podtrzymanie" a za dwa dni od wizyty znalazłam się w szpitalu i walczyłam o życie bo była to ciąża pozamaciczna która pękła i byłam w nocy operowana!! WIĘC NIE POLECAM TEGO LEKARZA kiedyś był inny ale teraz jego zachowanie jest karygodne!!!!

Zdecydowanie polecam tego Lekarza. Prowadzi moja ciaze, w razie watpliwosci zleca dodatkowe badania. Konkretny, mily a przede wszystkim cierpliwy. Polecam!!!!

polecam polecam i jeszcze raz polecam doktor przesympatyczny przemily jak tam mam isc to az z checia i to z byle jaka przyczyna naprawdę kobietki

dr Grzybowski to świetny specjalista, człowiek profesjonalny , znam i jestem pacjetka, chodzę prywatnie ale zdarzało sie że nieraz bez pieniędzy przyjmował mnie lub obnizał ceny wizyt (sam), nic dziwnego że taka kolejka w poczekalni do Jego gabinetu, prowadził moja pierwsza ciążę i zapewne druga również mu powierzę , takich lekarzy brakuje w inowrocławiu i ogromna szkoda że doktor nie pracuje w naszym szpitalu. przez całą ciążę badał co miesiąc na fotelu ,kierował na badania, ciepły, rzeczowy lekarz- wspaniały człowiek, gorąco polecam paniom które chcą w innych miastach szukać,,dobrego' ginekologa. w razie pytan słóżę e-mailem : kasiamajcherczyk@poczta.fm

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, zrobił mi wszystkie badania których potrzebowałam i oczekiwałam... Bardzo sympatyczny, a zarazem uprzejmy... A przedewszystkim nie kasuje dużo... Inny ginekolog za te wszystkie badania które wykonał dr. Grzybowski skasowałby około 250 zł. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Bardzo miły lekarz. Trafiłam do Niego przypadkiem - przyjął mnie w szpitalu w Bydgoszczy, gdy żaden inny nie miał czasu, zaproponował bardzo skuteczne i szybkie leczenie. Teraz zamierzam z kolejną wizytą udać się do Inowrocławia, nie mam zamiaru szukać innych lekarzy w Bydgoszczy i narażać się na nieprzyjemną, bolesną wizytę.

Doktor Grzybowski to prawdziwy ginekolog z powolania.Polecam kazdej kobiecie ktora sie boi wizyty u ginekologa bo jest ich wiele Bardzo mily delikatny a przedewszystkim naprawde leczy

LEKARZ Z POWOŁANIA. Leczy, szuka przyczyn choroby, zleca niezbędne badania. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.Jest miły. Liczy sie dla Niego pacjent a nie pieniądze za wizytę.

polecam wszystkim tego lekarza bo ma bardzo dobre podejscie do pacjenta tlumaczy chorobe i metody leczenia, do pacjentki nie jest obojetny