lekarz Janusz Grzybowski

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, zrobił mi wszystkie badania których potrzebowałam i oczekiwałam... Bardzo sympatyczny, a zarazem uprzejmy... A przedewszystkim nie kasuje dużo... Inny ginekolog za te wszystkie badania które wykonał dr. Grzybowski skasowałby około 250 zł. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Doktor Grzybowski to prawdziwy ginekolog z powolania.Polecam kazdej kobiecie ktora sie boi wizyty u ginekologa bo jest ich wiele Bardzo mily delikatny a przedewszystkim naprawde leczy

Rewelacyjny lekarz , godny polecenia.Opiekuje się rewelacyjnie swoimi pacjentkami.

dr. Grzybowski jest świetnym ginekologiem. Polecam!

dr. Grzybowski jest świetnym ginekologiem. Polecam!

Świetny lekarz. Wysłuchuje i udziela fachowej porady.

Świetny lekarz. Wysłuchuje i udziela fachowej porady.

Naprawde dobry ginekolog. Wie ktos moze ile teraz bierze za wizyte (2012)

Naprawde dobry ginekolog. Wie ktos moze ile teraz bierze za wizyte (2012)

Bardzo miły lekarz. Trafiłam do Niego przypadkiem - przyjął mnie w szpitalu w Bydgoszczy, gdy żaden inny nie miał czasu, zaproponował bardzo skuteczne i szybkie leczenie. Teraz zamierzam z kolejną wizytą udać się do Inowrocławia, nie mam zamiaru szukać innych lekarzy w Bydgoszczy i narażać się na nieprzyjemną, bolesną wizytę.

Pan dr Grzybowski jest świetnym ginekologiem. Jako młoda dziewczyna miałam wykonaną cytologię( gdzie inni lekarze mi nie proponowali) i prawidłowo zostałam wyleczona z infekcji. Doktor szuka przyczyn choroby nie tylko recepta i do widzenia... Polecam.

dr Grzybowski to świetny specjalista, człowiek profesjonalny , znam i jestem pacjetka, chodzę prywatnie ale zdarzało sie że nieraz bez pieniędzy przyjmował mnie lub obnizał ceny wizyt (sam), nic dziwnego że taka kolejka w poczekalni do Jego gabinetu, prowadził moja pierwsza ciążę i zapewne druga również mu powierzę , takich lekarzy brakuje w inowrocławiu i ogromna szkoda że doktor nie pracuje w naszym szpitalu. przez całą ciążę badał co miesiąc na fotelu ,kierował na badania, ciepły, rzeczowy lekarz- wspaniały człowiek, gorąco polecam paniom które chcą w innych miastach szukać,,dobrego' ginekologa. w razie pytan słóżę e-mailem : kasiamajcherczyk@poczta.fm

Konkretny lekarz, dzieki niemu doczekalam sie mojego malego skarba. zdecydowanie polecam, nie mysli oczu tylko fachowo podchodzi do roboty!