lekarz Janusz Grzybowski

Bardzo polecam. Pan doktor ocalił życie mojej żony, jest miły i kompetentny, a przy tym nie owija w bawełnę. Bardzo uczynny, służy nie tylko radą ale i samochodem w razie potrzeby. Taki powinien być każdy lekarz

Polecam tego lekarza potrafi stanac na wysokosci zadania dzieki temu lekarzowi zyje dziekuje

Lekarz ten bardzo pomógł mojej mamie w bardzo rzadkiej i trudnej przypadłości kobiecej wówczas, gdy inni lekarze nie wiedzieli ,co począć, przepisując kolejne maści i inne specyfiki. Pan doktor postawił dobrą diagnozę i szybko skierował mamę na skomplikowany zabieg , który uratował jej zdrowie, a bardzo prawdopodobnie, że również życie. Dlatego szczerze i z wielkim szacunkiem i wdzięcznością dla Niego polecam tego lekarza.

Lekarz godny polecenia, z ogromnym doświadczeniem. W momencie, gdy zawiedli mnie znani lekarze inowrocławscy, potrafił stanąć na wysokości zadania i mi pomóc. Rewelacyjny fachowiec