dr n. med. Janusz Hałka

Internista

Bardzo dobry i kompetentny lekarz z powołania, który poświęca czas pacjentowi. Docieka możliwych przyczyn choroby i stara się wykonać możliwie jak najwięcej badań. Wykazuje się empatią, cierpliwością i uprzejmością w stosunku do pacjenta.

Prawdziwy Lekarz: z powołania, z wykształcenia, z doświadczenia. Nigdy nie spotkałam tak oddanego pacjentom, tak mądrego i dobrego Lekarza. Dr J.Hałka wyróżnia się wiedzą, zrozumieniem pacjentów, chęcią pomocy, działaniem wykraczającym poza rutynowe obowiązki (zawsze lekarz, zawsze dostępny, zawsze wspierający). A w tym wszystkim szybko i trafnie diagnozuje. Nawet w przypadkach mało oczywistych, gdy przyczyna choroby jest ukryta i trudna do interpretacji. Diagnozę potwierdza badaniami. Zdecydowanie jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Zdecydowanie jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Pan doktor Janusz Hałka uratował mojego męża wraz z prof K. Sułkiem. Ale podczas gdy profesor był mało dostępny, to pan dr J. Hałka był zawsze dostępny, super uprzejmy, przemiły. Kiedy mąż opuścił szpital, mogliśmy zawsze skonsultować się telefonicznie i nigdy pan doktor nie okazał zniecierpliwienia, nigdy nie zignorował nas. To jest wzór lekarza i wielu powinno z Niego brac przykład. Zaskarbił sobie naszą dozgonną wdzięczność. Dziękujemy panie doktorze i niech Los zsyła Panu samo dobro, odwdzięczając się za wszystkich pacjentów leczonych przez pana dr. J. Hałkę-wspaniałego nie tylko lekarza, ale i człowieka.

Z tym, ze doktor przystojny, to nie przesadzalabym:))))))Ale tutaj oceniamy lekarza, a nie jego 171 cm:) Jest kompetentny, troche zabiegany, ale najlepszy internista, jakiego znam. Stara wojskowa szkola, a do tego dobrze wychowany. Umiejacy w naturalny sposob, bez wiekszego skrepowania i udawania przekazac szczegoly dotyczace diagnozy. Tak czesto dla rodzin i chorego nielatwej. Nie jest cudotworca- powinien postudiowac troche SMPC lekow- ale zna sie na tym, co robi.

Bardzo dobry Dr.lecze sie u niego od 4 lat na bialaczke rzadko spotykana i jak do tej pory w dobrym rezultacie.Bardzo polecam Dr.J.Halke.

Bardzo zaangażowany lekarz. Uprzemy i kompetentny, służący radą i pomocą. Zawsze wysłucha i wytłumaczy pacjentowi każdą wątpliwość. Panie doktorze, życzę wielu sukcesów i wytrwałości wtym co Pan robi dla pacjentów.

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek. Najlepszy. Ma ogromną wiedzę i bardzo angażuje się w leczenie swoich pacjentów. To człowiek z powołaniem i człowiek wielkiego serca. Cieszę się, że mnie leczył. Wiele razy mi pomógł. Posiada ogromną wiedzę, kompetencje. Szybko i bezbłędnie diagnozuje. Jest naprawdę doskonały.

Nie chodzi mu o pieniądze , a o zdrowie pacjenta - BARDZO DOBRY LEKARZ.Bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentów.

Bardzo dobry i zaangażowany lekarz. Uprzemy i kompetentny, służący każdemu radą i pomocą. Zawsze wysłucha i wytłumaczy pacjentowi każdą wątpliwość. Panie doktorze, życzę wielu sukcesów i wytrwałości wtym co Pan robi dla pacjentów WIM.

nie polecam, zabiegany, umawia się, a każe na siebie długo czekać. Owszem, uprzejmy, wysłucha, ale czy jest taki super....

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49