dr n. med. Janusz Hałka

Internista

nie polecam, zabiegany, umawia się, a każe na siebie długo czekać. Owszem, uprzejmy, wysłucha, ale czy jest taki super....

Super lekarz.Szczerze polecam.Jestem pod Jego opieką ok.3 lat .Wyprowadził mnie z bardzo dużej anemi.

bardzo dobry lekarz. nigdy nie spotkalam takiego. moj chlopak jest pod jego stala opieka. dzieki niemu wyszlismy z choroby nowotworowej.naprawde jest godny polecenia. chcialabym aby wszyscy tacy byli...

WSPANIAŁY LEKARZ BARDZO POMÓGŁ MOJEMU MĘZOWI W TRAKCIE LECZENIA RZADKO SPOTYKANEJ CHOROBY -ZESPÓŁ EZOFINOLOWY .MĄŻ JEST POD JEGO OPIEKĄ.ZAWSZE MA CZAS NA WYSŁUCHANIE I UŚWIADOMIENIE PRZEBIEGU CHOROBY.

WSPANIAŁY LEKARZ BARDZO POMÓGŁ MOJEMU MĘZOWI W TRAKCIE LECZENIA

Pan doktor Janusz Hałka jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam w słuzbie zdrowia.Zasługuje na najwyższą ocenę.Zawsze ma czas dla swoich pacjentów.

Swietny lekarz. Gorąco polecam. I bardzo przystojny

Swietny lekarz. Gorąco polecam. I bardzo przystojny

Najlepszy, kompetentny, zapracowany, zdecydowany, wymagający, uprzejmy, działa zawsze w imię zdrowia pacjenta

nie polecam , nie podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego i nie poleciłbym go