lek. dent. Janusz Hryniewicz

Polecam Pana doktora. Pełen profesjonalizm w ciężkich przypadkach leczenia kanałowego i bardzo estetyczne wypełnienia przednich zębów.

Bardzo polecam Pana Janusza Hryniewicza .Przykłada wszelką staranność do wyknywanej pracy używając mikroskopu.Doskonale wykonane leczenie kanałowe mojej córki było podziwiane przy okazji wizyty u innego stomatologa.Pomógł mi także przy bólach szczęki gdyż współpracuje się w Szafirze z chirurgiem i ortodontą. Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora. Polecam wszystkim ,którzy mają złe wspomnienia z wizyt w gabinetach stomatologicznych.

Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora.

Bardzo dobra obsługa stomatologiczna jak i bardzo uprzejme młode posiadające dużą wiedze asystentki . Pan doktor uprzejmy,kompetentny i zawsze uśmiechnięty . Potrafii przedstawić chorobe jak i wytłumaczyć jak wyleczyć problem .Inny stomatolog kazał mi usunąć niektóre zęby ponieważ nie dało się niby nic zrobić a dzięki doktorowii mam piękny i zdrowy uśmiech.Gabinet najwyższej klasy jak obsługa i osoby pracujące w Szafir Dent. Polecam z czystym sumieniem

Pierwszy stomatolog, do którego chodzę z przyjemnością i większą obawą o to, że zachce mi się śmiać, niż że zaboli. Pan Doktor zawsze pogodny z pewną ręką. Jestem olbrzymio zadowolona.