lekarz Janusz Jakubik

Pierwsza wizyta ciążowa na NFZ. Początkowo wydawało się kompetentny, ale... Żadnych pytań która to ciąża, czy bez komplikacji poprzednie (a z komplikacjami). Zero omówienia czy wszystko w porządku. Nie dał mi do końca zadać pytania, kwitując: A pani wie lepiej! (No właśnie chciałam się dowiedzieć.) Oraz" Ale pani marudna". Także hmmm, zobaczymy jak kolejnym razem, gdy będą już wyniki. Teraz wyglądało jakby trochę "Dajcie mi ludzie Święty spokój."

miałam nieprzyjemność wizyty u pana. Po co pani do mnie przyszła? nic pani nie poradzę. nie wysłuchał do końca, zbadał na przymus, bez podania istotnych faktów. na koniec powiedział że mam czekać ( nie wiem na co,bo problem z którym przyszłam wymaga zbadania i leczenia). nikomu nie polecę

Polecam -fachowy,spokojny,zawsze odpowiada na pytania,sam też dużo od siebie mówi, wykazuje się dużą empatią,mimo że na wizycie okazało się że serduszko przestało bić na lekarza nie mogę powiedzieć złego słowa.Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo fajny lekarz ,konkretny,nietuzinkowy,fachowiec,wie co mówi,polecammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper specjalista