lekarz Janusz Janecki

2,4

niestety lekarz nie rozpoznal poczatku ciazy, nie zapytal czy taka ewentualnosc istnieje i przepisal lek niedozwolony w ciazy - balam sie ze dziecko nie urodzi sie w pelni zdrowe. nie polecam:(

To bardzo dobry lekarz. Dzięki niemu nie straciłam dziecka. Bezbłędnie dobiera leki. Skierował mnie do odpowiedniego specjalisty po tym, jak opisałam podejrzenia co do mojego stanu zdrowia.

Zleca leczenie domniemanej bezpłodności antykoncepcją bez przebadania ilości hormonów u pacjentki.

Uczęszczałam do tego lekarza prywatnie w pierwszej ciąży i publicznie w drugiej. Jest miły, uprzejmy choć mało rozmowny. Prywatnie wizyta kosztuje 60 zł plus 30 zł za usg.

nie polecam tego lekarza,ponieważ nie spełnił moich oczekiwań jako lekarz ginekolog