Najlepszy z lekarzy jakich znam!!! Dr. Jankowski jest godny polecenia. Trafne diagnozy, cierpliwy, spokojny całkowicie oddany człowiekowi i zawsze otwarty na jego potrzeby.

Najlepszy z lekarzy jakich znam!!!
Dr. Jankowski jest godny polecenia.

Najlepiej wychodzi temu panu wypisywanie recept Wiem że wysłanie chorego do specjalisty to strata ale czasem warto się zastanowić po co zostaje się lekarzem

są różne opinie na temat lekarza, mi osobiście pomógł, z jego inicjatywy zrobiłam badania dzięki którym dowiedziałam się o poważnym problemie zdrowotnym.

Nigdy nie miałam problemów ze skierowaniem na badania kontrolne, do specjalistów. Z każdym problemem zdrowotnym można się do doktora zgłosić i wszystko wytłumaczy dokładnie. Zarówno prywatnie jak i służbowo współpracuje mi się z doktorem bardzo dobrze.

Ten lekarz powinien być wzorem dla innych!

Ten lekarz powinien być wzorem dla innych!