dr n. med. Janusz Jaszczyński

Urolog

Pan dr J. Jaszczynski to profesjonalista. Jakość pracy ,kultura osobista i zaangażowanie w leczenie pacjenta są na najwyższym poziomie. Z pełną odpowiedzialnoscią polecam

Kilkakrotnie czytałem opinie pacjentów o Panu Doktorze Januszu Jaszczyńskim na różnych forach internetowych. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zaskoczony opiniami negatywnymi, czytam i nie wierzę, to tak jakby pisano o zupełnie innym lekarzu. Długo dojrzewałem do tego aby zamieścić tu swoją opinię, w końcu zdecydowałem się, bo uważam, że Pan Doktor to znakomity profesjonalista, nawiązujący świetny kontakt z pacjentem, cierpliwie wyjaśniający i rozwiewający wszelkie wątpliwości nachodzące pacjenta. Od 2014 r. jestem pacjentem Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego, pochodzę z rodziny obarczonej genetycznie nowotworami (ojciec i dwie siostry zmarli na raka). Po ...

Od 2014 r. jestem pacjentem Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego, pochodzę z rodziny obarczonej genetycznie nowotworami (ojciec i dwie siostry zmarli na raka). Po leczeniu farmakologicznym przerostu prostaty, gdy frakcja PSA spadła poniżej 20%, Pan Doktor zdecydował o biopsji. Wynik biopsji wskazywał, że 1/3 prostaty zajęta była nowotworem złośliwym (skala Gleasena 3+3=6). Był to dla mnie szok i bardzo cenię sobie, że Pan Doktor przedstawił mi różne metody leczenia, po kilku dniach gdy emocje opadły, spotkałem się z Panem Doktorem i poinformowałem go, że zdecydowałem się na Nano Knife. Sprawy nabrały tempa, po scyntygrafii kości, gdy wynik wykluczył przerzuty do kości, Pan Doktor wykonał Nano Knife (październik 2016 r.). Przez następne 9 miesięcy wydawało się, że nowotwór został zniszczony, ale niestety pod koniec 2017 r. okazało się, że PSA znów zaczęło gwałtownie rosnąć. W lutym 2018 r., po MR prostaty, przeszedłem drugą biopsję (także przeprowadzoną przez Pana Doktora), która potwierdziła wznowienie raka złośliwego stercza (tym razem był bardziej agresywny: skala Gleasena 3+4=7). Pan Doktor zaproponował laparoskopową postatektomię radykalną, ale ja miałem wielkie wątpliwości czy w ogóle poddać się tej operacji. Męczyłem Pana Doktora swoimi wątpliwościami, a on z wielką cierpliwością wyjaśniał mi, wskazywał inne metody i to co było dla mnie najważniejsze stwierdził, że niezależnie od mojej decyzji będzie mnie wspierał. Ostatecznie zdecydowałem się na prostatektomię radykalną i oprócz rodziny, to właśnie Pan Doktor miał decydujący wpływ na moją decyzję. W najbliższym możliwym terminie, czyli dwa miesiące od biopsji (kwiecień br.), przeszedłem operację usunięcia prostaty wykonaną przez Pana Doktora, która przebiegła bez komplikacji i obecnie przechodzę rekonwalescencję pod opieką Pana Doktora.
Wszystkim czytającym ten tekst życzę, abyście Państwo trafili na tak wspaniałego lekarza i mieli do niego tak wielkie zaufanie jak ja mam do mojego lekarza – Pana Doktora Janusza Jaszczyńskiego.
Panie Doktorze ja i moja rodzina bardzo serdecznie dziękujemy Panu za leczenie i opiekę medyczną nade mną!
Józef Jaworski

Lekarz pełen profesjonalizmu, zarówno w wiedzy jak w kontakcie do pacjenta. Lecząc się w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie, Oddział Urologii, miałem wykonywaną operację. Doktor był głównym lekarzem prowadzącym. Chirurg bardzo wyrozumiały, operacja przebiegła sprawnie i bez powikłań. Pomału dochodzę do zdrowia. Wyrazy wdzięczności za pełen profesjonalizm i życzliwość. Mam jak najbardziej pozytywne zdanie o całym personelu.

Dziś mój tata był na kontroli onkologicznej (historia raka pęcherza) w centrum onkologii do którego jechał przez noc 250 km, a pod drzwiami gabinetu przesiedział 3 godziny. Zamiast badań kontrolnych (USG, czas badania: 2 min) dostał zaproszenie do prywatnego gabinetu - dawno tam nie był. Teraz wraca do domu bez wiedzy o ewentualnych nawrotach. Myślę, że pora sprywatyzować "służbę" zdrowia, przynajmniej wszytko byłoby jasne.

Dziwią mnie negatywne opinie o dr Jaszcyńskim. Jestem pacjentką Pana doktora od 6 lat i nigdy nie mogłam zarzucuc mu braku profesjonalizmu czy kompetencji. Zawsze udziela mi odpowiedzi na nurtujace pytania i tłumaczy dokładnie wszystkie etapy leczenia. W tamtym okresie Pan doktor pomogł takze mojemu partnerowi w chorobie nowotworowej i do dnia dzisiejszego jestesmy pod jego stała opieka. Mogę liczyć także na jego wsparcie psychiczne podczas choroby nowotworowej. Najlepszy lekarz z jakim się spotkała, polecam go wszystkim znajomym, którzy maja problemy zdrowotne i jeszcze nikt nie powiedział o nim złego słowa.Polecam z całego serca

Polecam zdecydowanie tego lekarza. Byliśmy z mężem na konsultacji u dr Jaszczyńskiego w sprawie teścia z zaawansowanym nowotworem pęcherza. Byliśmy sami, z kompletem badań. Zostaliśmy przyjęci w CO na Garncarskiej, niezwykle uprzejmie, taktownie, z wielkim zainteresowaniem, wnikliwą analizą wyników, a na koniec z dokładnymi wskazówkami co dalej robić, jaką drogę obrać. Potwierdził to co i tak wiedzieliśmy - że ta walka jest przegrana, ale powiedział, że trzeba walczyć do końca, nie poddawać się. Zadeklarował również pomoc jeśli jeszcze będzie mógł jakoś pomóc. Walkę z rakiem teść przegrał, a my wraz z nim, jednak wiemy, że dzięki dr Jaszczyńskiemu i jego wskazaniom, wyrwaliśmy losowi jeszcze kilka miesięcy życia dla taty. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.
P.S.
Dodam, że Pan dr nie przyjął pieniędzy i był w kontakcie telefonicznym gdy tego potrzebowaliśmy.

Dr Jaszczyński jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce. świadczy o tym jego zaangażowanie, wiedza i pasja z jaką oddaje się swojemu zawodowi. Kulturalny, skromny, niesamowicie kompetentny. Leczę się u niego na Onkologii i nigdy nie odczułam baraku zaangażowania w moją sprawę, faktycznie czasu jest mało, ale trudno żeby było inaczej jak jest 80 os w kolejce. polecam z całego serca!

Ktos tu ponizej chyba pomylkowo wystawil temu panu pozytywna opinie. Czlowieku, pan J. to urolog i on nie ma prawa leczyc raka skory. Jakis zart, czy pan J. posunal sie rzeczywiscie do tak karygodnego dzialania, aby tylko sie nachapac?

Pisze aby ostrzec potencjalnych pacjentow tego pseudo lekarza. Moj ojciec mial u niego wizyte prywatna. Pan J. go zbadal, stwierdzil ze wszystko super, szybko skasowal 200 zl i na tym koniec. Tata go pytal, czy ma zrobic jakies badania, moze byc prywatnie, morfologie itp. Bardzo zle sie czul, nie bede dokladnie opisywac. Pan J. stwierdzil, ze nie ma takiej potrzeby. Kilka dni pozniej moj ojciec trafil do szpitala w b. zlym stanie z anemia, woda w plucach, niewydolnoscia krazenia. Najgorsze , ze pan J. usiluje rowniez leczyc ludzi w centrum onkologii w Krakowie. Zalosne.

B.dobry doktor Czytam tu niektóre opinie i myślę, że muszę dodać swoją - to bardzo dobry doktor, zaświadczam i szczerze polecam - jak inni pacjenci

B.dobry doktor
Czytam tu niektóre opinie i myślę, że muszę dodać swoją
- to bardzo dobry doktor, zaświadczam i szczerze polecam
- jak inni pacjenci