dr Janusz Jopek

Chirurg ogólny

Bardzo dobry chirurg, świetny lekarz, spokojny i opanowany, stawia trafne diagnozy . Dużo tłumaczy i prowadzi wnikliwy wywiad z pacjentem. Nawet jak otrzymałam skierowanie na zabieg, to po rozmowie z doktorem człowiek jest spokojniejszy. POLECAM ŚWIETNY SPECJALISTA.

Genialny lekarz i dobry człowiek. Pomógł mi wiele razy. Zawsze wysłucha i postawi trafną diagnozę. Szczerze polecam dr Janusza Jopka.

lekarz ma leczyc dobrze a nie byc dobrym czlowiekiem. jak bierze spore pieniadze to i jest genialny. heh, dobre sobie.

Wizyta u tego pana to koszmar. Jest nieuprzejmy, arogancki i kompletnie nie przejmuje się pacjentem. Szczerze odradzam komukolwiek szukania pomocy u tego pana.