Janusz Karaszewski

Nie wiem kto poleca tego lekarza ale prowadził moja córkę w ciąży do momentu gdy było okej to i z jego strony było okej . Nie jest w słowach delikatny gdy pacjentka ma problemy z ciąża to zero zainteresowania . Nie polecam go żadnej kobiecie .

Pana Doktora określiłabym jednym słowem - profesjonalista. Nie chodzi tylko o to, że jest dobrym lekarzem, znakomitym operatorem, ale również życzliwym, sympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem. Życzę wszystkim takiej troski i opieki jakiej doświadczyłam od całego personelu medycznego na oddziale ginekologii w szpitalu w Kole. Każda pacjentka mogła się czuć zaopiekowana. Dziękuje i polecam :)

Byłam u doktora pierwszy raz, wizyta przebiegła w świetnej atmosferze, doktor jest jednocześnie wyluzowany i pogodny a zarazem bardzo profesjonalny. Badanie przebiega sprawnie, bez zbędnych rozmów ale z rzeczową odpowiedzią na pytania. Zdecydowanie polecam.

Pan doktor nie przyjmuje już na chorzniu na goździkowej ma tylko gabinet prywatny i pracuje w szpitalu. Faktycznie jest super tylko jemu ufałam niestety nie stać mnie na prywatne wizyty. Jest zawsze uśmiechnięty wesoły i można z nim o wszystkim porozmawiać.

Nie jest delikatny podczas badań. Potrafi być szyderczy i lekceważący (wizyty prywatne). Badanie przeprowadza ekspresowo. Nie stwierdził grzybicy prowadząc ciąże. W szpitalu udawał, że mnie nie widzi na korytarzu. Pierwsze wizyty dobrze wspominam ale kolejne już nie. Zwłaszcza,że były bardzo częste a mimo to przy porodzie okazało się,że Pan doktor nie prowadził ciąży dobrze. Pewne nieprawidłowości, o których się dowiedziałam nie zostały przez doktora zauważone.

Na pewno nie jest delikatny podczas badań. Naśmiewa się z pacjentki. Jedyny plus to to że jest przystojny. Na pierwszej prywatnej wizycie był faktycznie super ale potem jak poszłam państwowo to tragedia. A najgorsze jest to że nie jest delikatny i przeszkadza mu jak kobieta niewspółżyje wtedy poniewiera nią jak sz......

Może i jest delikatny i jak ma dobry dzień to nawet jest miły, ale przez 10 lat pchał we mnie tabletki antykoncepcyjne twierdząc, że nie będzie żadnych skutków ubocznych, bez dodatkowego wywiadu, badań, nawet usg mi nie zrobił przez ten czas, dopiero jak poszłam prywatnie to zrobił mi badanie usg. Jak się kiedyś o coś spytałam, to szyderczym tonem odpowiedział mi z ogromną łaską, a jak sama zrobiłam przerwę w tabletkach to też ze mnie szydził. Teraz jak staram się o zajście w ciążę okazało się, że mam PCOS i nie wiadomo dlaczego Pan Karaszewski tego nie zobaczył na swoim pięknym sprzęcie na prywatnej wizycie. Nie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Karaszewskiego.Rzeczowo,ale z usmiechem przebieglo badanie.Dzieki prawidlowemu rozpoznaniu jestem juz po operacji i zdrowa!!!

jestem zadowolona i dam namiary na niego kazdej pacjetce

jestem zadowolona i dam namiary na niego kazdej pacjetce

Pan doktor Karaszewski jest mistrzem w swoim fachu a do tego wspaniałym człowiekiem wizyty u Niego nie są stresujące Pan doktor uratował mi życie dziękuje po stokroć doktorze jestes najlepszy....