lekarz Janusz Kinal

Chirurg dziecięcy

Żaden lekarz wcześniej nie zwrócił uwagi na inna temperaturę w obrębie kręgosłupa, stwierdzając stan zapalny. Okazało się, że dr Kinal w ostatniej chwilii poustawiał mi kręgosłup tak, żeby dyski były na miejscu. Przez nie wiem jak długi czas chodziłam niemalże z wypadnietym dyskiem. Lekarz w bizielu widząc moje rtg nawet na to nie wpadł. Ponadto żaden lekarz wcześniej nie uświadomił mnie, że jedna noga jest krótsza od drugiej. Jestem bardzo zadowolona z dr Kinala, będę wracać. W końcu mogę oddychać pełną piersią i bezbolesnie. Przyprowadzę swoich znajomych z problemami kregoslupowymi. ...

Przyprowadzę swoich znajomych z problemami kregoslupowymi. Jestem pewna, ze im pomoże.

Wypadł mi dysk w odcinku lędzwiowym. Pan dr. wciskał mi plecy na siłę, zamiast rozmasować.Oczywiście zastrzyk za 80zl. który nic nie dał i kupa leków przeciwbólowych. Tragedia. Stanowczo odradzam.

SUPER LEKARZ.MOJ KREGOSLUP BOLI MNIEJ I ODDYCHAC MOGE.PO 5 TYGODNIACH NIE DUSZE SIE.ZDIAGNOZOWAL PORAZENIE NERWU PRZEPONOWEGO-ODBLOKOWAL I NATYCHMIAST MOGLAM ROZMAWIAC BEZ SAPANIA.PONADTTO MOJ KREGOSLUP Z OSTEOPOROZA NI BOLI KILKA DNI.MUSZE POJEZDZIC DO NIEGO,ZEBY UTRZYMAC POPRAWE.

Byłam u pana doktora z chorym kregosłupem, niestety wyszłam z dużo większymi problemami. Trudno jest się porozumieć. Nie potrafi rzeczowo wyjaśnić problemu, wyszukuje fragment, cytat,zdanie z książki czyta na potwierdzenie swoich słów.Czasem mówi dziwnie, i wtedy czujesz że z jednym z was jest coś "nie halo" Jeszcze nie byłam u lekarz i to prywatnie za ciężko zarobione pieniądze który by mnie tak potraktował /bo na nfz to sie zdarza\ wiem ze wielu osobom pomaga, niestety mnie nie pomógł.

Bardzo niekonwencjonalne metody w porównaniu z podejściem naszych lekarzy ... Ale co najważniejsze bardzo skuteczne i chyba to się liczy ... Polecam

Bardzo niekonwencjonalne metody w porównaniu z podejściem naszych lekarzy ...
Ale co najważniejsze bardzo skuteczne i chyba to się liczy ...
Polecam

Strzeżcie się przed takimi lekarzami!!! Nie polecam, zwykły naciągacz!!! Lekarz od wszystkiego czyli do niczego!

Nie polecam nikomu, to nie lekarz tylko magik który wciska ludzią bzdury za co bierze niezłą kasę. Mało tego robi nie wiadomo jakie zastrzyki niby pochodzenia niemieckiego które mają uleczyć kręgosłup....Masakra...ODRADZAM

Znam go, jako lekarza ortopedę,który doskonale pomaga w schorzeniach kręgosłupa. Jest w tej dziedzinie niezrównanym fachowcem.Jego manualna metoda "naprawy " kręgosłupa powoduje takie skutki jak długotrwała operacja chirurgiczna.Od kilku lat dojeżdżam 250 km w jedną stronę,aby skorzystać przynajmniej raz w roku z jego pomocy. Polecałabym wszyskim, którzy cierpią na choroby kręgoslupa,aby przed decyzją opeacji chirurgicznej, skorzystali z jego diagnozy i porady,ponieważ w 95% okaże się ,ze będzie nie potrzebna a z gabinetu wyjdą w pełni sprawni tak jak ja.

niepolecam znajomym niedawajcie mu leczyc innych chorób niż kręgosłup

niepolecam znajomym niedawajcie mu leczyc innych chorób niż kręgosłup

niech wciska kręgosłupy niedawajcie mu innych chorób do leczenia bo sie niedaje ,moja mama leczyła sie 10 lat i teraz chodzić niemoże przez żylaki tak ją załatwił i niechce nawet na wizyte przyjechać.