mgr Janusz Kocjan

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

mgr fizjoterapii, Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia (stacjonarne studia licencjackie i magisterskie). W trakcie studiów doktoranckich na stopień doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Certyfikowany, międzynarodowy terapeuta metody McKenzie. Terapeuta Manualna.
Autor 25 publikacji naukowych, laureat 11 międzynarodowych konferencji medycznych.

Profesjonalista z ogromną wiedzą specjalistyczną i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.Ddiagnoza i podjęta natychmiastowa rehabilitacja w 100% świadomie trafione. W tak dobrych rękach nie ma się czego bać. Bardzo polecam.

Świetny rehabilitant. Postawił mnie szybko na nogi po poważnej kontuzji. Pozostaje mi tylko podziekować za bardzo życzliwe podejście, poświecony czas oraz cenne wskazówki dotyczące ćwiczeń

Trafiłam do Pana Janusza przypadkiem. Jest przemiłym człowiekiem zaangażowanym w swojego pacjenta i bez wątpliwości profesjonalistą w każdym calu. Potrafi słuchać nigdy nie zauważyłam z jego strony nieuwagi. Po każdych zajęciach wychodziłam z lepszym samopoczuciem. Polecam gorąco ! Teresa C.

Byłam już zakwalifikowana do operacji przez neurochirurga z powodu bardzo dużej przepukliny dyskowej. Bolało mnie przez cały czas raz mniej raz wiecęj. Neurochirurg powiedział że nie da się z tym nic więcej zrobić i tylko operacja uśmierzy mi ból. Szukając innych rozwiązań przeczytałam o metodzie McKenzie i w ten sposób trafiłem na Pana Janusza. Nie żałuje że zdecydowałam się oddać "w jego ręce". Metoda poskutkowała! Wcale nie trzeba było tego operować! Pan Janusz jest świetny w tym co robi, poza tym jest bardzo miły i uprzejmy a zdrowie pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Panie Januszu, polecam Pana wszystkim moim znajomym którzy potrzebują rehabilitacji. Dziękuję za pomoc.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Olkusz"?

Jerzy Jaworski

Lekarz sportowy