mgr fizjoterapii, Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia (stacjonarne studia licencjackie i magisterskie). W trakcie studiów doktoranckich na stopień doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Certyfikowany, międzynarodowy terapeuta metody McKenzie. Terapeuta Manualna.
Autor 25 publikacji naukowych, laureat 11 międzynarodowych konferencji medycznych.

Profesjonalista z ogromną wiedzą specjalistyczną i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.Ddiagnoza i podjęta natychmiastowa rehabilitacja w 100% świadomie trafione. W tak dobrych rękach nie ma się czego bać. Bardzo polecam.

Świetny rehabilitant. Postawił mnie szybko na nogi po poważnej kontuzji. Pozostaje mi tylko podziekować za bardzo życzliwe podejście, poświecony czas oraz cenne wskazówki dotyczące ćwiczeń

Trafiłam do Pana Janusza przypadkiem. Jest przemiłym człowiekiem zaangażowanym w swojego pacjenta i bez wątpliwości profesjonalistą w każdym calu. Potrafi słuchać nigdy nie zauważyłam z jego strony nieuwagi. Po każdych zajęciach wychodziłam z lepszym samopoczuciem. Polecam gorąco ! Teresa C.

Byłam już zakwalifikowana do operacji przez neurochirurga z powodu bardzo dużej przepukliny dyskowej. Bolało mnie przez cały czas raz mniej raz wiecęj. Neurochirurg powiedział że nie da się z tym nic więcej zrobić i tylko operacja uśmierzy mi ból. Szukając innych rozwiązań przeczytałam o metodzie McKenzie i w ten sposób trafiłem na Pana Janusza. Nie żałuje że zdecydowałam się oddać "w jego ręce". Metoda poskutkowała! Wcale nie trzeba było tego operować! Pan Janusz jest świetny w tym co robi, poza tym jest bardzo miły i uprzejmy a zdrowie pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Panie Januszu, polecam Pana wszystkim moim znajomym którzy potrzebują rehabilitacji. Dziękuję za pomoc.

Szczerze polecam Pana Janusza. Specjalista najwyższej klasy, świetny diagnostyk, profesjonalista - którego kompetencje przekładają się na rezultaty terapeutyczne. Do Pana Janusza trafiłem 3 tygodnie po artroskopii kolana - rekonstrukcja wiezadła krzyżowego przedniego. Nie miałem pełnego wyprostu w kolanie, zgięcie też pozostawiało wiele do życzenia. Do Pana Janusza trafiłem z polecenia. Wystarczyły 2 miesiące intensywnej rehabilitacji aby kolano odzyskało wszystkie niezbędne parametry. Cudowne uczucie gdy po którejś z kolei terapii mogłem poczuć, że dotykam pietą pośladka. Obecnie - już 6 miesiecy po skończonej rehabilitacji kolano sprawuje się świetnie. Wróciłem do koszykówki i nie mam najmniejszych problemów z kolanem. Dziękuję Panie Januszu za poświęcony mi czas. Cieszę się, że spotkałem na swojej drodze tak wybitnego specjalistę. Pozdrawiam. Tomasz

Jeśli cenią sobie Państwo wysokie kwalifikacje, szeroki zasób wiedzy oraz prawdziwie życzliwe podejście do pacjenta to Pan Janusz Kocjan jest najlepszym wyborem. Korzystam z jego usług od bardzo dawna i nigdy się na nim nie zawiodłam. Nie tylko wyleczył mnie z moich dolegliwości ale również przywrócił mi nadzieję że istnieją jeszcze prawdziwi lekarze z powołania. Zawsze cierpliwie słucha pacjenta a dopiero potem stawia diagnozę i leczy. I to właśnie trafna diagnoza i skuteczne leczenie wyróżnia go na tle innych specjalistów. Bardzo polecam.

Polecam Pana Janusza bardzo dobry specjalista . Świetna diagnoza i sprawnie przeprowadzone leczenie kręgosłupa lędźwiowego (wypadnięty dysk). Miły, wrażliwy i przyjacielsko nastawiony do pacjentów. A teraz całkiem prywatnie-jeśli kiedykolwiek się to powtórzy na pewno wrócę ale oby nie :) ostatnią wizytę z braku czasu(niestandardowa praca) odpuścimy. Na razie czuję się wzorowo. Dziękuję i Pozdrawiam.

Polecam Pana Janusza jako świetnego rehabilitanta. Trafnie postawiona diagnoza oraz szybko i sprawnie przeprowadzone leczenie chorego kolana. W dodatku miły, sympatyczny i pełen empatii dla cierpiącego pacjenta. Jeszcze raz polecam. Pozdrawiam.

Bardzo dobry rehabilitant. Pomógł mi skutecznie wyleczyć ból kręgosłupa. Dzięki niemu mogłem powrócić do pełnej sprawności co było dla mnie niezwykle ważne. Dziękuję za fachową pomoc. Z czystym sumieniem polecam Pana Janusza jako profesjonalistę.