lekarz Janusz Kołodziej

wizyta mi się nie podobała , gdyż lekarz z góry powiedział ,że nie przepisze mi tabletek takich jakie brałam wiele lat, tylko takie jakie mu się będą podobały

Polecam Pana doktora! Rzeczowy konkretny jest bardzo dobrym specjalistą i zna sie na swoim fachu.Potrafi wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie.Bardzo polecam .

Doktor bardzo przyjemny nigdy wczesniej nie bylam u lekarza mężczyzny, balam sie. pan doktor byl bardzo spokojny wszystko mi dobrze wytlumaczyl. Polecam

To lekarz bardzo godny polecenia. Jest miły, odpowie na każde pytanie (jest kompetentny i doświadczony). Nie jest dla niego ważne czy jesteś u niego państwowo czy prywatnie, najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie.

Warto udać się do urologa, bezpieczne badania są ważne, żeby się nie zdziwić. Czasami tak jest, że nie wiemy gdzie pójść, a ja wybrałem ginekologa, nie ważne jaki lekarz, byleby pójść i się zbadać. Pamiętam swoich poprzednich a ten jest odpowiedni. Fryzjer najlepszy.

świetny lekarz godny polecenia.Naprawde warto zostać jego pacjentką.Jeszcze nie spotkałam letarza który tak interesuje się stanem pacjentek i w dodatku je wszystkie pamięta

BARDZO MIŁY i kompetentny lekarz,odpowiedział na każde moje pytanie,wyjaśnił sposób leczenia. Dodam że nie byłam dość dawno u ginekologa,więc miałam tremę jakbym była pierwszy raz.Polecam!!

To lekarz nieprzyjemny a na dyżurze nic mu się nie chce ,byle zepchnąc na drugiego ,mało co potrafi sam zrobić ,w moim porzypadku tak było !!!!

Może i przyjmując w Pułtusku ten "LEKARZ" jest miły, uprzejmy i rzeczowy. Zaznaczam PRYWATNIE ZA KASĘ!!! ale w szpitalu w Wyszkowie gdzie miałam okazję poznać tego człowieka, na pewno taki nie jest.

Miły,kompetentny,z dużym doświadczeniem,godny polecenia.

Miły,kompetentny,z dużym doświadczeniem,godny polecenia.