dr Janusz Kołodziejczyk

Dr pracuje w trzech punktach i wielki żal że jeszcze musi udzielić nformacji w drugim punkcie mówi że on już przyjął dwudziestu pacjentów jakieś nie porozumienie a tak ogólnie byłem już kilka razy u niego i na ból pięty najlepszy sposobym jest bicie blokad

Wspaniały specjalista w swojej dziedzinie- godny polecenia. 3-go grudnia miałam operację całkowitej endoprotezoplastyki biodra(tytanowe o krótkim trzpieniu) a już 8-go grudnia mogłam samodzielnie bez bólu z pomocą kuli inwalidzkiej wejść na 3 piętro do mieszkania. Dostałam od Doktora Kołodziejczyka piękny prezent na Boże Narodzenie i za to jestem bardzo wdzięczna Halina z Chorzowa.

Lekarz, który spełnił moje oczekiwania. Bardzo miły i skuteczny. Polecam :)

Lekarz, który spełnił moje oczekiwania. Bardzo miły i skuteczny. Polecam :)

Polecam!!! Wspaniały lekarz z sercem na dłoni. Bardzo dobry specjalista, poprostu lekarz z powołania.