dr Janusz Konieczny

Lekarz o wyjątkowej empatii w stosunku do pacjenta. Spokojny, kompetentny, bezpośredni. Przede wszystkim potrafi wysłuchać , ocenić , doradzić. Polecam - oby więcej takich lekarzy.

kompetentny i bardzo dobry lekarz jest wspaniały potrafi wysłuchać i spokojnie wytłumaczyć jak ma przebiegać proces leczenia

piatka z plusem, jeden problem, ze trudno sie dostac do doktora, zawsze komplet pacjentow I trzeba czasem pochodzic zeby sie zarejestrowac

pod każdym względem profesjonalista , miły , uprzejmy i do każdego podchodzi indywidualnie

lekarz o wielkim sercu, kazdy pacjent jest traktowany jak czlowiek, a nie przypadek,do doktora ide z pelnym zufaniem jak do przyjaciela, ktory na pewno mi pomoze,jest bardzo otwarty, bezposredni w kontakcie z pacjentem.zycze wszystkim takiego lekarza, jesli przyjdzie pora sie leczyc.

jest miły uprzejmy potrafi wytłumaczyc co i jak spokojny i naprwde ok !!!!!

jest miły uprzejmy potrafi wytłumaczyc co i jak spokojny i naprwde ok !!!!!

ja również polecam tego lekarza, naprawdę przyjazny, kompetentny, każdemu pacjentowi poświęci wiele uwagi :)

Leczę się u niego od paru lat. Jest wyjątkowo kompetentny, nawet zmęczony ma czas dla pacjenta. Nie musze polecać bo kolejki do niego są ogromne ;-)