dr n. med. Janusz Konstanty-Kalandyk

Kardiochirurg

Dziekuje Panu docentowi za przeprowadzenie nowoczesnej operacji bypasów Czuję się bardzo dobrze Rana jest mała i zagojona Polecam tego specjalistę

Witam serdecznie Pan docent operował mojego męża Przeprowadził bardzo trudną operację tętniaka aorty Mąż czuje się bardzo dobrze Juz po tygodniu pojechał do sanatorium Bardzo dziękuje Panu Docentowi To wspaniały człowiek i lekarz

Serdecznie dziękuje za przeprowadzoną operację bypasow u mojego taty. Pan doktor to wspaniały człowiek i fachowiec. Operacje przebiegla bez problemów. Tato czuję się dobrze. Wspaniały lekarz!

Operował moją Mamę tak, że operacja się udała według doktora, jednak prawa komora przestała działać i wyrzutowość serca spadła! zarazili ją dodatkowo śmiertelną bakterią i zero reakcii na pogarszający się stan zdrowia z dnia na dzień, lekarz twierdził że to są normalne objawy i jest lepiej!Mama umarła w cierpieniach po dwóch tygodniach!i Nikomu nie polecam aby znalazł się pod taką opieką medyczną, no chyba,że chce stracić życie, dużo by tu było do pisania, dla mnie nie powinni leczyć ludzi, sprawa pójdzie do sądu

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą, który świetnie zna się na swojej pracy. Ma bardzo ludzkie podejście do swoich pacjentów i ich bliskich. W czasie pobytu mojej cioci na oddziale kardiochirurgii Pan doktor wykazał się profesjonalizmem, wielką wiedzą i wspaniałym podejściem. Zdecydowanie polecam Pana doktora, który uratował życie mojej cioci. Panie Doktorze, dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Pan doktor to wspaniały człowiek, 21 sierpnia 2012 roku operował moją 82 letnią Babcię i uratował Jej życie poprzez wstawienie 2 bajpassów do serca Babci. Miły, opiekuńczy, kompetentny, nie zbywa pacjentów i ich rodziny, odpowiada na każde pytanie. Wspaniały lekarz !

To wspanialy czlowiek Polecam Operowal moja mame Miala bypasy Wszystko jest dobrze Mama czuje sie duzo lepiej Oby wiecej takich lekarzy w Polsce

nie polecam kiler nie lekarz.niech lepiej zajmie sie krawiectwem a nie chirurgia.

Utalentaowany, profesjonalny, wspaniały lekarz Bardzo dziękuję za udział w bardzo trudnej poniedziałkowej operacji biednej zastawki i tętniaka.

Utalentaowany, profesjonalny, wspaniały lekarz