lekarz Janusz Korlacki

moim zdaniem dobry fachowiec sa gorsi na tym oddziale a on operował po swoim poprzedniku ktory spi... robote mamuska wyszła z szpitalai czuje sie dobrze polecam !!!! Ajak nie którzy pisza ze nie ma czasu na pogawetki z rodzina lub pacjetami to chyba zrozumiałe ja tez w pracy nie rozmawiam tylko pracuje on jest od ratowania zycia a nie do klachów przy kawie . POZDRAWIAM PANA DOKTORA

Wg mnie dobry fachowiec... bez względu jak się skończy leczenie mojego ojca. Uratował mu życie a dalej zobaczymy co Bóg da.. Nie zgodzę się z przedmówcami .. nie każdy jest miły i sympatyczny do rozmowy w czasie pracy bo gdyby każdemu poświęcał czas na tłumaczenie to pewnie Brauner(zakład pogrzebowy mieszczący się na przeciwko) miałby pełne ręce roboty. Wg mnie bardzo dobry fachowiec od jelit.. i dobry ordynator. Nie każdy mógłby takie rzeczy robić.

Panie "doktorze" jeżeli to określenie do Pana pasuje!uważa Pan że bólowy pacjent ze złamanym siódmym żebrem nie zasługuje na lek przeciw bólowy to medycynę Pan kończył chyba w kaczej d..pie,receptę wypisał Pan nieważną dla pacjenta ubezpieczonego.Jeżeli nie może Pan sobie poradzić w tak prostych przypadkach to chyba najwyższy czas zmienić zawód i zacząć paść krowty.

Leżałam w szpitalu na oddz.chirurgicznym w Chorzowie, którym kieruje dr.Korlacki.Byłam z przypadku więc NICZYJA. I tak też mnie potraktowano.Lekarze b.nieuprzejmi,bezduszni nie mający czasu ani ochoty aby poświęcić czas pacjentowi.Lekarz kierujący takim oddziałem winien wiedzieć co dzieje się podczas jego nieobecności a już napewno wysłuchać pacjenta jak mu się skarży.

Uratował mojej mamie życie, fantastyczny człowiek! Mama żyje bez stomii dzięki dr Korlackiemu, Dziękuję.

Operował moją mamę na jelita. 2 razy poprawiał i zapewniał, że będzie dobrze, po czym stwierdził że maszyna której używał podczas oeracji zawiodła.Mama wskutek tych ,,starań" zmarła w wielkich mękach, a on po drugiej operacji pojechał na urlop zostawiając mamę z wylewem kału do jamy brzusznej.

fantastyczny człowiek i lekarz, polecam

fantastyczny człowiek i lekarz, polecam

Wyjątkowy człowiek. Daje poczucie bezpieczeństwa. Ma wyjątkowo dużo cierpliwości do pacjenta. Po operacji szybko reaguje aby pacjent czuł się dobrze. Godny polecenia.

Pieniądze ponad wszystko... niestety. Nie polecam tego p. "doktora"

Pieniądze ponad wszystko... niestety.
Nie polecam tego p. "doktora"

To jakieeeeeś kpiny...operował moją matkę. To nie chirurg tylko..żałuje sobie. Unikać to najmniej co mogę powiedzić. Zzzzz daleka od tego pana..bo na słowo lekarz nie zasługuje.