lek. med. Janusz Kostrzewa

Dermatolog

dermatologia ogólna , pediatryczna

dermatologia ogólna , pediatryczna

Byłem u tego pana kilka lat temu przypisywał lek tetralizal przez 9 miesięcy i bez rezultatu wkoncu zrezygonwalem gdyż stwierdziłem ze to bez sensu .Dotkął skory chwile nie zapytał o nic i przypisał mi tylko ten lek a i masc Duac na noc .Wizyta zakończyła się po 5 minutach .

Świetny lekarz, kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta. Pan doktor zleca maści własnej receptury, które są tańsze a działają zdecydowanie lepiej niż te drogie od dużych korporacji farmaceutycznych.

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Nie lekceważy pacjenta i nie przypisuje kolejnych drogich maści na zasadzie a nuż się uda.

Pan doktor bada bardzo dokładnie, przeprowadza szczegółowy wywiad.Precyzyjnie tłumaczy jak stosować lek. Można z nim długo porozmawiać podczas wizyty.

Doktor potraktował mnie bardzo rutynowo, zlekceważył mój wywiad. Jestem lekarzem weterynarii i fakt, że mam kontakt z chorymi zwierzętami było dla doktora bez znaczenia. Również to, że mój tata ma niedoczynność tarczycy został zlekceważony. Doktor powiedział, że nie występują objawy skórne przy niedoczynności tarczycy i że jak chcę to mogę sobie zrobić badania na własna rękę (byłam zdziwiona i potem doczytałam o licznych obj. skórnych). Badanie ( czyli oględziny) i pomacanie zmiany (bez rękawiczek ) trwało 2 minuty by zadecydować o wypisaniu maści przeciwzapalnej (czyt. sterydowej ) Oczywiście pomogło na chwilę złagodzić te zmiany które miałam, tymczasem pojawiły się nowe które rozprzestrzeniły na całe ciało. Poszłam do innego dermatologa, który zdiagnozował inną chorobę, której nie leczy się sterydem (niby dobrym na wszystko). Na moje pytania nie potrafił w jasny sposób odpowiedzieć (wolałabym usłyszeć "nie wiem" niż "raczej nie"), leczy objawy nie szukając przyczyn. Z trądzikiem i kurzajkami można sobie w ten sposób poradzić, ale z czymś co wygląda jak 100 innych chorób już niekoniecznie.

Byłem u Pana doktora dwa razy. Leczy skutek a nie wnika w przyczynę i podłoże choroby. W trakcie mojej pierwszej wizyty, na samym początku zakomunikowałem że nie wyrażam zgody na leczenie sterydami gdyż nie przynosi to efektów długotrwałych. w trakcie drugiej wypisał receptę ze sterydami mówiąc że jest to lek XX wieku. Na pocieszenie jedynie mogę dodać że specjaliści o różnych tytułach naukowych, także idą "na łatwiznę" przepisując steryd.

Konkretny, kompetentny. Wizyta długa. Dostałam lekarstwa robione w aptece. Pomogły, po długiej nieskutecznej terapii u innego lekarza. MB

MB

Świetny dermatolog, szybko wyleczył widoczne oznaki trądziku u mojej 16-letniej córki (chociaż cały proces leczenia tej choroby jest długi). Polecem doktora, jest doskonałym fachowcem.

Polecam Pana Doktora. Świetny fachowiec a przy tym niedrogi.

Polecam Pana Doktora. Świetny fachowiec a przy tym niedrogi.

Solidny, sympatyczny. Wizyta trwa długo. Doktor nigdzie się nie spieszy. Wyjaśnia tłumaczy. Spora wiedza i doświadczenie.