Wspaniały człowiek .Nie będę się rozpisywać ale po tylu wizytach u różnych urologów w Częstochowie przeżyłem lekki szok !!! Zostałem profesjonalnie przebadany , wysłuchany i czułem że nareszcie ktoś się zajmie moją chorobą . Dziękuję panu Dr.Kozinie

bylem pacjentem wiele lat temu i ciesze sie do dzisiaj doskonalym stanem moich nerek dzieki Panu Doktorowi. Doskonale wytlumaczenie choroby i sposobow zapobiegania kolejnym problemom pozwala mi funkcjonawac bez problemowo. Goraco polecam.

Sympatyczny, uprzejmy, uśmiechnięty a przy tym dysponujący dużą wiedzą, doświadczeniem i rozwagą działania. Urzekł mnie kompleksowością badania. Jako że była to moja pierwsza wizyta przebadał wszystko* co mógł przy okazji. Wspaniały lekarz! :) *) poza tymi niekoniecznymi w moim wieku rzeczami... ;)

Wspaniały lekarz! :)

*) poza tymi niekoniecznymi w moim wieku rzeczami... ;)

Nie byłem zachwycony wizytą w Urovicie w Chorzowie. Być może pan Doktor ma wiedzę, ale mnie nie pomógł i nic nie poradził w przypadku poważnej choroby. Zmieniłem lekarza i dzięki temu dziś jestem po operacji , wyleczony. Straszy pacjenta operacją, dlatego nie polecam....

Zdecydowanie odradzam - lekarz opryskliwy nie mający podejścia do klienta. Samym podejściem i zachowaniem wprowadza człowieka w stres.

Jak dobrze ze Pan doktor wrócił do UROVITY jest wspaniałym człowiekiem leczył mojego ojca a teraz leczy mnie więcej takich lekarzy a nie było by problemów ze służbą zdrowia godny polecenia -Andrzej Grabowski

-Andrzej Grabowski

Bardzo dobry lekarz urolog. Zawsze znajduje czas,aby odpowiedzieć na ważne dla mnie pytania. Ogromna wiedza , cierpliwość wzbudza zaufanie. Lekarz z powołania.

lekarz z decydowany,co do choroby, szybki, jasno i zwięzle tłumaczy o co chodzi. Facet z głową.Tak trzymaj.

SPEC JAKICH MAŁO !POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY UROLOGICZNE.FACET ZNA SIĘ W NA RZECZY; I CO WAŻNE POTRAFI WBIĆ DO GŁOWY W PROSTY SPOSÓB DOLEGLIWOŚĆ KTORA NAM DOLEGA.....NO I CO NAJWAŻNIEJSZE BARDZO SKUTECZNY.

Świetny specjalista, godny zaufania,gorąco polecam. Leszek Nowak

Świetny specjalista, godny zaufania,gorąco polecam.
Leszek Nowak

Wciąż poszukujesz "Urolog Chorzów"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
Czeladź
BELL-MED
Tarnowskie Góry, Okrzei 1
42-600 Tarnowskie Góry
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AVIMED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Pl. Żeromskiego 1
41-914 Bytom