dr n. med. Janusz Kozioł

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz,wspaniały człowiek z dużą dawką empatii.Spokojnie tłumaczy i odpowiada na kazde pytanie pacjenta. pacjentka Alicja S.

bardzo dobry lekarz kardiolog, polecam ,kompetentny,leczył moją żonę ,teraz stan jej zdrowia jest zadawalający.

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Zdecydowanie polecam korzystanie z jego porad.

Po pierwszej wizycie b.dobre wrazenie,Dziekuje serdecznie,minal u mnie strach prze dalszym funkcjonowaniem.Polecam oby kazdy lekarz tak podchdzil do pacjenta to juz by byla duza zmiana w sluzbie zdrowia.

Chcialambym bardzo podziekowac Panu Dr.Koziolowi za jego serdeczne podejscie do pacjenta i bardzo kompetentne leczenie. Czlowiek dusza co w dzisiejszycm czasaie jest malo spotykane. Dlatego dziekuje serdecznie Panu Dr.Koziolowi za wspaniala opieke w leczeniu. Zycze zdrowia na dalsze lata i niesienia innym pacjentom pomocy.

Czlowiek dusza co w dzisiejszycm czasaie jest malo spotykane.

Polecam tego lekarza - kompetentny, miły, ma zawsze czas dla pacjenta, otwarty w rozmowie.

bez komentarza, uwazam, ze komentarz nie ma tu znaczenia jesli odpowiada się na konkretne pytania

Kompetentny lekarz,a przy tym miły -zdecydowanie polecam

Kompetentny lekarz,a przy tym miły -zdecydowanie polecam