lek. dent. Janusz Kozłowski

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wspaniały specjalista! Gdyby takich jak on było więcej, to by wszyscy byliby zdrowi. To, co go wyróżnia z pośród innych go wyróżnia, to osobiste podejście do pacjenta. Zawsze patrzy na ludzi jak na swoje dzieci, a więc patrzy na to, by usuwać zęby tylko w ostateczności, a tak to całą robotę robi aparatem. Świetna atmosfera. W moim rodzinnym mieście kazano mi nosić wyciągany aparat. Nie działało to, więc mówiono mi, że to moja wina. Dopiero u tego lekarza dowiedziałam się, że nie jest to aparat, który coś zdziała na moją ...

Wspaniały specjalista! Gdyby takich jak on było więcej, to by wszyscy byliby zdrowi. To, co go wyróżnia z pośród innych go wyróżnia, to osobiste podejście do pacjenta. Zawsze patrzy na ludzi jak na swoje dzieci, a więc patrzy na to, by usuwać zęby tylko w ostateczności, a tak to całą robotę robi aparatem. Świetna atmosfera.
W moim rodzinnym mieście kazano mi nosić wyciągany aparat. Nie działało to, więc mówiono mi, że to moja wina. Dopiero u tego lekarza dowiedziałam się, że nie jest to aparat, który coś zdziała na moją wadę. Udałam się więc do tego i to był strzał w dziesiątkę. Jeździłam do tego ortodonty z daleka, ale za takie efekty było warto.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat