Pan Doktor kontynuował moje leczenie ortodontyczne (gdzie aparat został założony przez innego lekarza)- nikt inny w Częstochowie nie chciał się tego podjąć. Świetnie doprowadził leczenie do końca. Konkretny i rzetelny stomatolog. Polecam!!!

Wspaniały lekarz!!! Po kilkunastu latach przerwy znowu zaczęłam dbać o zęby! Dziękuję Panie Doktorze! Polecam wszystkim !

Wspaniały lekarz!!!
Po kilkunastu latach przerwy znowu zaczęłam dbać o zęby!
Dziękuję Panie Doktorze!
Polecam wszystkim !

Lekarz rewelacja leczył mnie ortodontycznie i dokonał cudu wcale nie jest taki drogi jeżeli chodzi o ortodoncje troche sie czeka do niego na wiyte ,ale to swiadczy tylko o tym , ze ma duzo pacjentow jedyny mnus ,ze sa tak duze opoznienia .

Dr Kucharski zakładał mi aparat ortodontyczny narazie wszystko OK, zobaczymy jakie będą rzultaty po leczeniu... Ogólnie Polecam :)

Dr bardzo w porządku. Polecam wszystkim. Szybka diagnoza i leczenie. Moja córka leczyła się ortodontycznie u dr i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Mnie dr robił mosty i koronki i rewelacja są piękne no dosłownie REWELACJA. Sprzęt pierwsza klasa wielu lekarzy poleca dr tylko on w Częstochowie podjął się leczenia zęba mojej znajomych i leczenie zakończyło się sukcesem. SERDECZNIE POLECAM

Leczę się u doktora od 10 lat. Mam do niego pełne zaufanie i jestem zadowolony z jego usług.

WITAM WSZYSTKICH 3 MIESIĄCE TEMU ZAKOŃCZYŁAM LECZENIE ORTODONTYCZNE U DOKTORA, EFEKT JEST ZDUMIEWAJĄCY.WCZEŚNIEJ KONSULTOWAŁAM SIĘ Z KILKOMA SPECJALISTAMI, ALE ŻADEN Z NICH NIE GWARANTOWAŁ MI ZBYT DUŻEJ POPRAWY ZGRYZU. DOKTOR TEGO DOKONAŁ!!!

tragedia gość bierze sie za zakładanie aparatów ortodetycznych gdzie nie ma zadnego pojecia chyba o tym byłem na konsultacji u 3 ortodontów i kazdy wymagła 2 podstawowych zdjęc a u doktora jedno podstawowe zdjecie ktore nic nie mowi zenada odradzam wszystki

Zdecydowanie NIE POLECAM, bardzo drogi i niekompetentny lekarz, poczekalnia przepiekna, gabinet tragiczny, nie jestem zadowolona i napewno NIKOMU nie polece wizyty i wydawania pieniedzy u tego pana...

Jestem bardzo zadowolona, jest bardzo kompetentny, zna się na rzeczy! Ma mnóstwo pacjentów, jestem zadowolona i godnie mogę Go polecić!