lekarz Janusz Kucharski

2,4
2,1
2,1
2,6

Zerowy szacunek do pacjenta, przekleństwa, obrażanie i brak kompetencji - przynajmniej tak to interpretuje skoro podczas wizyty o orzeczenie na prawo jazdy, jedyne co zostało zrobione w tym zakresie poza zabraniem pieniędzy, były jedynie dwa obrazki z kolorami do odczytania.

super lekarz konkretny i rzeczowy - polecam serdecznie - leczy moje schorzenia 10 lat - moja mam też się leczy już 23 lata i zadowolona

Najgorzej wydane pieniadze w moim zyciu, nic szczegolnego sie nie dowiedzialam, wywiad z pacjentem byl conajmniej tragiczny. Sam lekarz nie wyglada jakkolwiek profesjonalnie a pierwsze co zrobil bylo wyciagniecie reki po pieniadze.

Wydaje zaświadczenia z zakresu medycyny pracy które nie są potem honorowanie gdyż nie jest on lekarzem medycyny pracy

Zadzownilem do lek Kucharskiego z pytaniem czy mozna u Niego wykonac badanie z zakresu medycyny pracy. Bez uprzedzenia rozlaczyl sie w pol rozmowy, w mojej ocenie nie swiadczy to dobrze o lek. Kucharskim. Stanowczo nie polecam.

Nie polecam tego "lekarza". Interesowały go tylko pieniądze za wizytę, beznadziejne podejście do pacjenta

Leczę się u pana Doktora ,jak na razie jest ok.

Leczę się u pana Doktora ,jak na razie jest ok.

Nie polecam kontaktu, ponieważ cena jest odwrotnie proporcjonalna do czasu spędzonego w gabinecie.