lekarz Janusz Maciejewski

Laryngolog

Właśnie dziś się dowiedziałam, że pan doktor nie żyje więc wyrazy współczucia dla rodziny. Pan doktor wyleczył mi syna, który bardzo cierpiał a inni lekarze nie umieli mu pomóc. Wyleczył też córkę, która straciła głos i po miesięcznym pobycie w szpitalu i wielu konsultacjach dostała skierowanie do psychiatry. Zamiast do psychiatry pojechałam do dr Maciejewskiego i on jej pomógł już po pierwszej wizycie. To był prawdziwy specjalista, do tego miły, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, tłumaczył wszystko dokładnie, był prawdziwym profesjonalistą.

Witam , Pana doktora dopadła rutyna. Polecam młodszych lekarzy. Mirek

Witam ,

Pana doktora dopadła rutyna. Polecam młodszych lekarzy.

Mirek

Pan doktor Maciejewski to lekarz z powołania , 15 lat temy wyleczył mojego syna i mnie, a teraz zajął się drugim dzieckiem. Ma niesamowite podejście do dzieci, jest cierpliwy miły i kompetentny. Widać, że jego celem jest wyleczenie pacjenta i wtedy dopiero odczuwa satysfakcję. Radzi jak eliminować przyczyny i nie dopuszczać do rozwoju chorób, a nie jak inni "fachowcy" recepta i niech się dzieje co chce. A miłą niespodzianką są również rachunki za recepty- mam doświadczenie z przepisywaniem drogich leków, które są odstawiane przez kolejnych lekarzy i tak każdy się wymądrzy skasuje wystawi recepty i heja...

Polecam PROFESJONALISTĘ w dziedzinie laryngologii. EK

Drugiego takiego specjalisty ze świecą szukać. Pan Doktor doskonale zna się na swojej profesji a w dodatku jest niebywale uprzejmy i bardzo dokładnie tłumaczy diagnozy

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Elbląg"?

NATURHOUSE
Bałuckiego 9a