lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby

Nie wiem czym kierowali się poprzednicy piszący tak niepochlebne opinie. Ja byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana doktora Maczucha oraz całego personelu. Miałem przeprowadzony zabieg usunięcia żylaków i podczas moich czterokrotnych wizyt zawsze spotykałem się z miłą atmosferą, sterylną czystością oraz co najważniejsze pozytywnym efektem przeprowadzonego zabiegu. Polecam bez wahania.

Uważać na tego pseudo-lekarza. Mieliśmy podobna sytuacje jak Pani wyżej. Lekarz wyżył się na nas z powodu nie przepuszczenia w kolejce jego stałego pacjenta. Wyzwiska, agresja, krzyki podczas 3 minutowej wizyty. Dziadek czekał na wizytę 45 min po to żeby zostać okrzyczanym przez lekarza i dostać informacje że ten człowiek nawet go nie zbada. Tacy ludzie nie powinni posiadać prawa wykonywania zawodu

Uważać na tego pseudo-lekarza.
Mieliśmy podobna sytuacje jak Pani wyżej.
Wyzwiska, agresja, krzyki podczas 3 minutowej wizyty.
Tacy ludzie nie powinni posiadać prawa wykonywania zawodu

"Lekarz" odmówił przyjęcia osoby na wózku z ciężkim stanie, tłumacząc się rejonizacją. Nie zbadał chorego i od razu założył, że przyjechał z wrzodami na nodze. Chory wymagał natychmiastowej pomocy ze względu na postępującą miażdżycę nogi. Unikać tego Pana biurokraty, nie polecam! Nadmienię iż,chory po wypadku był leczony w Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary od wielu lat, dlatego skierowanie z ww schorzeniem zostało analogicznie skierowane do tegoż szpitala. Pan jednak zasłonił się tym, że nie to województwo i chorego nie przyjmie . Mam nadzieje, że przeczyta to Pan i się zastanowi poważnie nad sobą i czy się Pan nadaje na to stanowisko, na którym należy pomagać chorym. Mamy Pana podpis o odmowie przyjęcia, nic tylko do telewizji wysłać.