dr n. med. Janusz Malecha

Lekarz z powołaniem. Zaangażowany, kompetentny,życzliwy. Szczerze polecam.

Lekarz z powołaniem. Zaangażowany, kompetentny,życzliwy. Szczerze polecam.

Profesjonalne podejście do pacjentki. Godny polecenia.

Profesjonalne podejście do pacjentki. Godny polecenia.

Człowiek, który szanuje drugiego człowieka. Z tego względu lekarz godny polecenia. Profesjonalny, budzi zaufanie.

uważam,iż doktor Janusz Malecha jest naprawdę wspaniałym lekarzem,ma wspaniałe podejście do pacjętek wszystko dobrze tłumaczy,jest miły, uśmiechnięty i na pewno godny polecenia.Naprawdę dobrze jest wiedzieć że są tacy dobrzy specjaliści jak doktor Malecha

Mily, uprzejmy kompetentny, wzbudza zaufanie.

Mily, uprzejmy kompetentny, wzbudza zaufanie.

Bardzo dobry lekarz, wszystko spokojnie tłumaczy podczas badania prywatnego jak i w szpitalu. Przejmuje się zdrowiem swoich pacjentek. Polecam

Bardzo dobry lekarz: bardzo uprzejmy, kulturalny, przystępny, dokładny kompetentny. Najlepszy ginekolog, u którego do tej pory byłam. Mogę zdecydowanie polecić:)

Dr Malecha jest jednym z nielicznych lekarzy, do których ma się pełne zaufanie i można im spokojnie powierzyc swoje zdrowie. Trafiłam do niego całkiem przypadkowo, bardzo mi pomógł za co niezmiernie mu dziękuję i na pewno zostaję jego pacjentką juz na stałe

Nie znam bardziej delikatnego lekarza. Kazde badanie to przyjemnosc. Jest lekarzem z powołania i to ewidentnie widac. Jest cierpliwy i jak najbardziej kompetentny. Poświeca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba;) Polecam w 100% !

świetny lekarz, bardzo kompetentny i bardzo zaangażowany w leczenie swoich pacjentek. Błyskawicznie reaguje i jest bardzo dokładny. Jest bardzo komunikatywny, łatwo nawiązuje kontakt, stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć i nie irytują go setki pytań. Dodam, że byłam jego pacjentką podczas pobytu na oddziale ginekologicznym PUM, a więc z "przydziału publicznego". Zdecydowanie polecam.