dr Janusz Mamicki

Laryngolog

Wizyta NFZ, Muszę się podzielić opinią, ponieważ ten lekarz był wyjątkowo nie miły. Agresywne badanie. Nie otworzył nawet płyty, by zobaczyć z czym przyszlam, opis mu wystarczyl. Chamski i arogancki.

Byłem pierwszy raz wczoraj bardzo miły dobry konkretny człowiek z dużą wiedzą polecam. Pana doktora 😄

Jak dla mnie fachowiec mimo, iż pracuje "na akord" i ma sporo do roboty. Ma specyficzne poczucie humoru, które ja akurat lubię. Lubię też jak ktoś jest konkretny a ja sam nie potrzebuje by mnie niańczyć. Przyjmował mnie na konsultacji 2lata temu, ostatnio z kolei wykonał zabieg prostowania przegrody nosowej. Sprawnie i porządnie ja wykonał jak na fachowca, którego mnie właśnie polecono. I to finalnie się liczy.

Bardzo polecam doktora Mamickiego. Zbadał dzieci wszystko wytłumaczył. W końcu trafiłam na porządnego znającego się na tym co robi lekarza. Bardzo miły i konkretny

Dr Mamicki to lekarz których teraz brakuje, podchodzi z sercem do pacjenta mimo iż jest dużo pacjentów. Poświęcił mi swoją uwagę, wyjaśnił, a jak się zapytałem jak nie zrozumiełm jednej rzeczy to wytłumaczył. Trafana diagnoza, dobry fachowiec !!!

Jestem po wizycie. Bardzo dobry lekarz, osobiście polecam. Jestem zadowolony z pomocy dr Mamickiego.

Dla mnie konkretny lekarz, krótko i na temat. Wiadomo, że nie ma co się rozwodzić nad tematem bo jest dużo pacjentów, więc oszczędny w tłumaczeniach schorzenia, ale trzeba zapytać jak się czegoś nie wie! Najważniejsze, że lekarz jest pomocny w tym co robi!

Nie mam pojęcia czego ludzie się tak czepiacie człowieka- niesympatyczny??? to proponuję pojechać z dzieckiem na do WCM w nocy i trafić na SOR tam to jest sympatycznie jak.... tłumaczenie choroby- nie ma cudów jest medycyna a jak czegoś nie rozumiesz są ogólnodostępne encyklopedie. JA poszłam z moją 5 letnią córką na usunięcie migdała. Dziecko nie bało się lekarza bo zbadał dokładnie, szybko i bezboleśnie. Operacja przebiegla bardzo szybko i sprawnie i WSZYSTKO szczegółowo zostało mi powiedziane jak ma wyglądać zabieg i jak był przeprowadzony. Córka z UŚMECHEM podchodzi do dr Mamickiego. Ludzie przyjeżdżają do niego z sąsiednich województw na zabiegi dzieci. Rodzicom POLECAM ZABIEGI U DR MAMICKIEGO!!!! Może i na pierwszy raz mało sympatyczny i odzywki ma takie jakie ma ale na głupie pytania nie ma mądrych i naukowych odpowiedzi!

Lekarz konkretny i rzeczowy. Szybko zbadał dziecko, zaproponował leczenie, wytłumaczył na czym ma polegać zabieg. Polecam.

Może mało towarzyski, ale fachowy i konkretny ... a to przecież chyba najważniejsze!!!