Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Widać że to jest lekarz z powołania. Nie zostawi pacjenta w chorobie

Bardzo dobry lekarz u corki wyrywał 8 zab bez bólu byl wyrywany dziewczynka 14 lat jest zadowolona

Nie ma czasu dla pacjenta, nieuprzejmy, jego zachowanie było bardzo obcesowe. Kilkukrotnie dawał do zrozumienia, że nie ma czasu ani ochoty odpowiadać na pytania odnośnie leczenia. Ogólnie nie polecam

Prawdziwy lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Lekarz o wielkim sercu dla pacjenta. Jestem po usunieciu kamieni ze slinianki. Jestem wdzieczna za wszystko i z całego serca polecam.

Prawdziwy lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm.

Pełny profesjonalizm, szybka diagnoza, jasna rozmowa wyjaśniająca obawy oraz uprzejmość, troska i zaangażowanie podczas operacji, oraz na każdym etapie dalszego leczenia. Pan doktor Janusz Margański to wybitny fachowiec i lekarz o wzorowej empatii w odniesieniu do pacjenta.

Lekarz wzbudza 100% zaufanie, bardzo spokojny i cierpliwy podczas zabiegu, wszystko tłumaczy jak należy. Miałam styczność z innymi chirurgami, co zle wspominam, natomiast od Doktora wyszłam spokojna i zadowolona.

Mnie odpowiada ten rodzaj podejścia do pacjenta - opanowany i konkretny. Doktor sprawnie przeprowadził zabieg usunięcia dwóch wrednych "ósemek" u mojego syna.

A wiec bylem z u niego z dzieckiem ,spóznił sie 1.5 h .Mianowicie chcialem zasiegnac opini donośnie migdałków u dziecka a doktorek bez jakiego kolwiek badania,diagnostyki do wyciecia od razu .Czy tak robi profesjonalny specjalista? Nic dziecku nie zbadal ani sluchu ani owego trzeciego migdalka , a pozatym byl tak niesympatyczny i niemily az odrażal.Nie polecam go pod zadnym pozorem ,a mianowicie matki z dziecmi unikajcie go ,bo dla niego jest jest tylko najwazniejsze przyjac jak najwiecej pacjentow ,co z tym sie wiaze aby NFZ duzo zaplacil,bo jak duzo pacjentow to duzo kasy

GORĄCO POLECAM!!! Przez długi czas dokuczały mi zatoki. Próbowałem leczyć się wcześniej u różnych lekarzy, ale bez skutku (może dlatego, że brakło im czasu czy chęci, żeby przyjrzeć się tym dolegliwościom dokładniej i postawić trafną diagnozę). Do p. dra Janusza Margańskiego trafiłem bez żadnych znajomości, protekcji itp. Tym bardziej zaskoczył mnie więc fakt, że już od początku szczerze zainteresował się moim problemem i uczciwie, rzetelnie zechciał się nim zająć. Nie znałem go wcześniej, ale już w pierwszym kontakcie można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z dobrym człowiekiem, któremu ...

GORĄCO POLECAM!!!
Przez długi czas dokuczały mi zatoki. Próbowałem leczyć się wcześniej u różnych lekarzy, ale bez skutku (może dlatego, że brakło im czasu czy chęci, żeby przyjrzeć się tym dolegliwościom dokładniej i postawić trafną diagnozę). Do p. dra Janusza Margańskiego trafiłem bez żadnych znajomości, protekcji itp. Tym bardziej zaskoczył mnie więc fakt, że już od początku szczerze zainteresował się moim problemem i uczciwie, rzetelnie zechciał się nim zająć. Nie znałem go wcześniej, ale już w pierwszym kontakcie można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z dobrym człowiekiem, któremu naprawdę zależy na tym, żeby pomóc pacjentowi. Korzystałem z leczenia na kierowanym przez P. Doktora oddziale otolaryngologii w przemyskim szpitalu na Monte Cassino. Przez kilka dni przyglądając się pracy P. Doktora, muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem jego szczerej troski o pacjentów i opieki, jaką otacza wszystkich jednakowo. Równie pozytywne wrażenie zrobił na mnie personel tego oddziału. Z całym przekonaniem chcę powiedzieć, że jest to lekarz z powołania, bo oprócz kompetencji i praktyki (zabiegi przebiegły skutecznie i bezproblemowo), cechuje go rzadko spotykana życzliwość i gotowość do niesienia pomocy innym. Oby takich ludzi w naszej służbie zdrowia było więcej!

Ten pan to ostatni..... Po 4 wizytach powiedział ,że nic mi nie jest i ,że nie może pomóc. Dalej cierpiałem aż inny lekarz wykrył u mnie niebezpieczne objawy po jednej wizycie. Brak kultury , traktowanie człowieka jak śmiecia. Nie polecam nikomu a szczególnie apel do rodziców nie zabierajcie do niego dzieci on wszystko bagatelizuje. Jak byłbym inny to bym poczekał jak wszyscy wyjdą i ci przywalił, jesteś koleś potworem , cierpiałem a ty nic panu nie jest nic nie mogę pomóc.......

Ten pan to ostatni.....