Polecam Doktora Maziuka każdej kobiecie, która zmaga się z jakimikolwiek problemami. Oddając się pod opiekę Pana Doktora, może czuć się spokojna, ponieważ doktor jest dokładnym i profesjonalnym specjalistą. Każda diagnoza była trafna, a wprowadzone to tego natychmiast działania dały szybko dobre efekty.

Oceniam pracę doktora jako wyjątkowo profesjonalną i pełną doświadczenia. Jestem bardzo zadowolona z usług.

Jestem zawiedziona. Przereklamowany w okolicy. Nawet nie powiedział co mi jest. Straciłam tylko swój cenny czas.

Przeszłam w naszym mieście kilka pań ginekologów. Zawsze miałam opory, aby pójść do ginekologa mężczyzny. Na panie doktor nie narzekałam- były OK. Dzisiaj zostałam przyjęta w szpitalu przez pana dr. Maziuka i okazało się, że moje być może urojone obawy co do ginekologa-mężczyzny były nieuzasadnione. Doktor okazał się być lekarzem bardzo życzliwym, cierpliwym i opiekuńczym. Sam przyszedł po zabiegu do mojego łóżka i zapytał się o moje samopoczucie!!! Odpowiadał cierpliwie na moje pytania, a ja nie czułam się przy nim "głupia". Bardzo dziękuję doktorowi za troskę i poczucie humoru, które wielokrotnie pozwala lżej przeżyć pacjentkom krępujące dla nich badania.

Dla mnie dr Maziuk to marka, profesjonalizm, perfekcja, empatia, to trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Wyjątkowy Człowiek.

NAJLEPSZY GINEKOLOG NA ŚWIECIE!!!! Jestem pacjentką doktora Maziuka odkąd pojawił się w Słubicach. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem poprowadził moją ciążę. Zdaję sobie sprawę, że jestem trudną pacjentką, bo ciągle mam dużo pytań i dużo wątpliwości, ale doktor Maziuk zawsze cierpliwie i bez pośpiechu tłumaczy mi moje dolegliwości (nigdy nie muszę ciągnąć Go za język!). A na największą uwagę zasługuje doświadczenie Pana doktora- zawsze wybitnie dokładny, uprzejmy, taktowny i przede wszystkim wyjątkowo delikatny. Posiada ogromną wiedzę, widać że ciągle się kształci. Oprócz Pacjentek, nawet media dostrzegły, że odkąd został Ordynatorem w słubickim szpitalu, wszystko jakby nabrało nowego wymiaru i sensu. Doktor Maziuk spełnia wszystkie moje oczekiwania!!

Trzeba ciągnąć go za język żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Będąc w ciąży wypisał mi leki które nie są wskazane do zażywania w tym czasie......

Nie wiedziałam do kogo sie udać, przeczytalam opinie i poszlam do pana Maziuka. To wszystko prawda co tu piszecie, doktor jest świetnym specjalista. Byłam dzisiaj na wizycie i osobiście sie o tym przekonałam. Wyjątkowo sympatyczny, konkretny lekarz. Bardzo dokładnie zrobił mi usg i zbadał tak, że nic nie czułam :) W internecie znalazłam więcej info o tym lekarzu, dużo w siebie inwestuje, tyle certyfikatów, tyle ciepłych słow. Już wiem ktory lekarz poprowadzi moją ciąże :-D

Najlepszą reklamą doktora Maziuka są opinie pacjentek :-) Potwierdzam, jest the best! W poradni zaangażowany, w oddziale też zaangażowany, a do tego zawsze uśmiechnięty optymista. Tym optymizmem mnie zaraził (aż szkoda, że to nie choroba zakaźna, hahaha)! Polecam pełnym przekonaniem, Jego dłoń nie dość, że delikatna, to jeszcze pomocna.

Doktor Janusz Maziuk jest lekarzem z powolania,każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Obecnie prowadzi moją ciążę-jestem mu bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę-podczas wizyt odpowiada na każde nurtujące mnie pytanie, nie bagatelizuje moich problemów, a swą pozytywną energią wspiera w trudnych momentach.teraz tylko odliczam dni do rozwiązania i mam nadzieję, że moje maleństwo postara się aby ta cudowna chwila miała miejsce podczas dyżuru dr Maziuka-lekarza do którego mam pełne zaufanie. ps. gratuluję objęcia stanowiska ordynatora- w końcu właściwy człowiek na właściwym miejscu