dr n. med. Janusz Michalewski

Okulista

Polecam Dr Michalewskiego. To bardzo uprzejmy i ciepły człowiek. Podczas wizyty wszystko dokładnie mi wytłumaczył. Miałam pytania a on cierpliwie i spokojnie powiedział co może dla mnie zrobić. Przekonał mnie do operacji zaćmy. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Dziękuję Panie Doktorze.

Byłem ostatnio na wizycie i mogę powiedzieć że dawno nie spotkałem takiego lekarza. Przeszedł do rzeczy, podał opcję i wskazał najlepszą. Inni tylko umawiali mnie na kolejne wizyty. Lekarz Michalewski to konkretny okulista. Warto!

Odradzam leczenie się u Pana Michalewskiego, a bardziej wykonywanie zabiegów przez niego.Człowiek bradzo miły ale mało precyzyjny i dokładny. Moja mama dwa razy miała wykonywany zabieg przez Pana doktora raz przyklejenie rozwarstwonej siatkówki, zabieg musiał zostać poprawiony przez prof. Nawrockiego co naszczęście zakończyło się sukcesem. Drugi zabieg ściągnięcie oleju z oka oraz usunięcie zaćmy również zabiek źle wykonany na drugi dzień musiał zostać poprawiony przez innego lekarza (olej nie został zebrany w całości) Pan Michalewski bardziej był zainteresowany konwersacją z personelem pomagającym przy zabiegu niż w pełni skoncentrowaniem się przy ...

Pan Michalewski bardziej był zainteresowany konwersacją z personelem pomagającym przy zabiegu niż w pełni skoncentrowaniem się przy zabiegu.Inaczej było przy zabiegu wykonywanym przez prof. Nawrockiego pełne skupienie, cisza i precyzja.

Witam serdecznie wszystkich. Ostatniego czasu miałem wykonany zabieg rozwarstwienia siatkówki oraz usunięcia zaćmy przez Dr. Michalewskiego. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Dr. Michalewski jest bardzo życzliwą osobą oraz wspaniałym fachowcem. Serdecznie polecam!!!

Bardzo wszechstronny lekarz. Leczy mojego ojca od lat na plamkę żółtą, ostatnio wykonał operację zaćmy. Jestem bardzo zadowolony z opieki Pana Doktora. Pełen profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta.

Dziękuję Panu Doktorowi, za przywrócenie mi wzroku. Miałemwykonaną operację odwarstwionej siatkówki. Nagle straciłem wzrok, Pan doktor przyjal mnie bez zastanowienia do szpitala i wykonal zabieg jeszcze tego samegodnia. Wspanialy lekarz!!! Kazdemu polecam. Konkretny i rzetelny

BYLAM OPEROWANA PRZEZ DR MICHALEWSKIEGO DWA RAZY [ODWARSTWIENIE SIATKÓWKI] JEST TO BARDZO DOBRY LEKARZ . POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJACYM POMOCY OKULISTYCZNEJ.