dr n. med. Janusz Michalewski

Jestem zachwycony operacją zaćmy wykonaną przez Pana Doktora Janusza Michalewskiego. Prognozy nie były najlepsze z innych placówek ze względu na rozległe uszkodzenia lewego oka. W Contact - Med nikt mnie nie straszył. Wykonano zabieg ze skutkiem wspaniałym. Operacja 22.11., kontrola 13.12. zawsze Pan Doktor. Dziękuję - jestem niezmiernie wdzięczny. Wspaniały lekarz, wspaniała Placówka. Polecam. Nigdzie indziej. Andrzej Róg

Doskonały specjalista. Uratował mojej mamie wzrok. Pan doktor operował moją mamę na rozwarstwienie siatkówki. Zupełnie zaniewidziała, a teraz odzyskała widzenie. Bardzo serdeczny i ciepły człowiek. Podziękowania z całego serca. Gorąco polecam.

Pierwsza i ostatnia wizyta u tego Pana. Zero informacji, co jest dlaczego mam takie objawy , czy pogorszył mi się wzrok , nic . Zainkasowane pieniądze stanowczo nieadekwatne to przeprowadzonej wizyty i badań. Po tej wizycie udalam się do innej Pani doktor, która dokładnie przeprowadziła badania i poświęciła czas na wytłumaczenie wszystkiego. Okazało się, że są całkiem inne wyniki badań ( szkiel) niż u Pana doktora. Dostałam również antybiotyk gdyż coś się w oku rozwijało, a Pan doktor nie widzial. Nie polecam

Wspaniały lekarz. Byłem przez doktora J Michalewskiego operowany ostatnio na wysiek podplamkowy. Dochodzę do sprawności. Bardzo profesjonalne podejście do wykonania zabiegu. Również bardzo miło i rzeczowo przebiegła wizyta w gabinecie. Lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta i z uczuciem godnym naśladowania udzielić wyczerpujących informacji co do dalszego leczenia. Godny polecenia tym osobom,którzy potrzebują szybkiej pomocy. Należy również pochwalić za profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta obsługę szpitala CONTACT-MED W ŁODZI Wspaniali, mili, uprzejmi ludzie.

Wspaniali, mili, uprzejmi ludzie.

Byłem ostatnio na wizycie i mogę powiedzieć że dawno nie spotkałem takiego lekarza. Przeszedł do rzeczy, podał opcję i wskazał najlepszą. Inni tylko umawiali mnie na kolejne wizyty. Lekarz Michalewski to konkretny okulista. Warto!

Polecam Dr Michalewskiego. To bardzo uprzejmy i ciepły człowiek. Podczas wizyty wszystko dokładnie mi wytłumaczył. Miałam pytania a on cierpliwie i spokojnie powiedział co może dla mnie zrobić. Przekonał mnie do operacji zaćmy. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Dziękuję Panie Doktorze.

Witam serdecznie wszystkich. Ostatniego czasu miałem wykonany zabieg rozwarstwienia siatkówki oraz usunięcia zaćmy przez Dr. Michalewskiego. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Dr. Michalewski jest bardzo życzliwą osobą oraz wspaniałym fachowcem. Serdecznie polecam!!!

Odradzam leczenie się u Pana Michalewskiego, a bardziej wykonywanie zabiegów przez niego.Człowiek bradzo miły ale mało precyzyjny i dokładny. Moja mama dwa razy miała wykonywany zabieg przez Pana doktora raz przyklejenie rozwarstwonej siatkówki, zabieg musiał zostać poprawiony przez prof. Nawrockiego co naszczęście zakończyło się sukcesem. Drugi zabieg ściągnięcie oleju z oka oraz usunięcie zaćmy również zabiek źle wykonany na drugi dzień musiał zostać poprawiony przez innego lekarza (olej nie został zebrany w całości) Pan Michalewski bardziej był zainteresowany konwersacją z personelem pomagającym przy zabiegu niż w pełni skoncentrowaniem się przy ...

Pan Michalewski bardziej był zainteresowany konwersacją z personelem pomagającym przy zabiegu niż w pełni skoncentrowaniem się przy zabiegu.Inaczej było przy zabiegu wykonywanym przez prof. Nawrockiego pełne skupienie, cisza i precyzja.

Bardzo wszechstronny lekarz. Leczy mojego ojca od lat na plamkę żółtą, ostatnio wykonał operację zaćmy. Jestem bardzo zadowolony z opieki Pana Doktora. Pełen profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta.

BYLAM OPEROWANA PRZEZ DR MICHALEWSKIEGO DWA RAZY [ODWARSTWIENIE SIATKÓWKI] JEST TO BARDZO DOBRY LEKARZ . POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJACYM POMOCY OKULISTYCZNEJ.