dr n. med. Janusz Myrda

Ortodonta

Robi więcej szkody niż pożytku. Bezzasadne rwanie zębów, brak usługi higienizacji, podstawowych zasad higieny, indywidualnego podejścia do pacjenta. Brak jakiegokolwiek planu leczenia. Po półtorej roku 'cudowania' jestem ze zniszczonym szkliwem, zgryzem bardziej krzywym niż przed leczeniem. Zmarnowane kilka tysięcy złotych. Szczerze odradzam i przestrzegam. Tytuł naukowy nie znaczy u tego człowieka nic i należałoby żeby odpowiedział za wszystkie uszczerbki na zdrowiu do których doprowadził u swoich pacjentów

NIE POLECAM!! Po kilku latach od zdjęcia aparatu stałego na górnych i dolnych zębach mam wciąż problemy. ŹLE usunięty cement z zębów po zamkach stałych, odbarwił niesamowicie moją płytkę nazębną. Po samym ściągnięciu (a właściwie pseudo ściągnięciu) u pana doktora, musiałam prywatnie udać się do innego specjalisty, by naprawić to, co zostało mi pozostawione. Nic nie pomogło, mało tego pan doktor podjął się założenia mojego aparatu, nie informując mnie o stanie moich ósemek i problemach jakie mogą po tym być w przyszłości. Zgryz nie został zabezpieczony żadnym drutem na zębach, ani niczym (co powinno zostać uczynione). Mało tego, tyle pieniędzy wydane, a po latach efekt jaki miał się utrzymywać rozjechał się migiem. Takie to było ''PROFESJONALNE", a kosztowne jak cholera. W obecnej chwili walczę z bólem i cholernie drogimi zabiegami ZATRZYMANEJ ósemki! Sytuacja karygodna, do tej pory dokumentacja nie została mi zwrócona. Zero jakiegokolwiek szacunku, podejścia indywidualnego do osoby. A wszystkie zęby najlepiej wyrwać!

Robi więcej szkody niż pożytku. Bezzasadne rwanie zębów, brak usługi higienizacji, podstawowych zasad higieny, indywidualnego podejścia do pacjenta. Brak planu leczenia. Po półtorej roku 'cudowania' jestem ze zniszczonym szkliwem, zgryzem bardziej krzywym niż przed leczeniem. 4 tysiące w plecy. Szczerze odradzam. Tytuł naukowy nie znaczy u tego człowieka nic i należałoby żeby odpowiedział za wszystkie uszczerbki na zdrowiu które spowodował.

Zdecydowanie POLECAM! NAJLEPSZY ortodonta w Częstochowie. Mam bardzo "ciasną" szczękę, byłam u jednej ortodontki i kazała wyrwać mi górną 4 i 5, po konsultacji z moją dentystką, powiedziała, żebym dała sobie spokój i żebym szła do doktora Myrdy. Był to NAJLEPSZY wybór, Pan doktor powiedział, że "bez sensu jest wyrywać zdrowe zęby i że wszystko będzie w porządku". I jest. W gabinecie miła atmosfera, sympatyczna asystentka, która wszystko wyjaśni, muzyka odstresowuje. Pan Myrda to właściwa osoba na właściwym miejscu. POLECAM z czystym sumieniem.

Zdecydowanie POLECAM! NAJLEPSZY ortodonta w Częstochowie.

Pan Myrda to właściwa osoba na właściwym miejscu. POLECAM z czystym sumieniem.

Bardzo dobrze zna się na tym co robi :) W pełni rozpatruje każdy przypadek. Jest kompetentny. A w gabinecie zawsze można posłuchać dobrej muzyki :) Polecam :)

Osobiście bardzo lubię tego lekarza.Dzięki niemu moje zęby są takie jakie powinny być . Na leczenie zdecydowałam się jakieś 3 lata temu . Bo tak na marginesie noszę aparat stały na górę i na dół. Mam go już 3-ci rok i nie żałuję.Na początku moje zęby nie mieściły się a trójki kompletnie rosły wyżej . Pan doktor kazał mi wyrwać czwórki na co po kilikakrotnym konsultowaniu z innymi lekarzami się zgodziłam. Na początku strasznie się bałam ale teraz gdy patrze na zęby jestem zachwycona. Już prawie się całkowicie wyprostowały.Faktem jest że nosze aparat trzeci rok ale jeśli mam mieć proste zęby to poczekam jeszcze następne 2 lata.

super ,polecam wszystkim ;) zanim udałam się do w/w lekarza to byłam załamana... Zęby mojego syna wyglądały okropnie i szykowaliśmy się do usunięcia czwórek. Pan Janusz uratował nasze ząbki i wszystko teraz wygląda rewelacyjnie. Leczymy się już prawie 3 lata ,ale WARTO !!!!!!!

Lekarz jest tzw "milczkiem" ciężko z nim o czymkolwiek porozmawiać a tym bardziej coś z niego wyciągnąć. W gabinecie panuje niemiła atmosfera widocznie wyznaje zasadę zrobić co trzeba , wziąć kasę w łapę i dowodzenia. Co do leczenia zębów może i jest z niego specjalista bo zna sie na rzeczy ale nie obchodzi go to czy zęby się nie psuja pod aparatem w żaden sposób tego nie sprawdza a to też należy do jego obowiązków... Z przykrością stwierdzam, że nigdy przyjaźnie nastawiona nie chodziłam do tego gabinetu... zawsze narzekałam" znów ten ortodonta " . Słyszac od innych osób które też miały bądź maja aparat i chodzili co innego specialisty to bardzo miło wspominają każda z wizyt, bo można było swobodnie porozmawiać o przebiegu leczenia a w przypadku Myrdy to jakby laskę robił że odpowie na zadawane pytania. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Lekarz najchętniej wyrywałby zęby.. Chciał wyrwać mi 8 zębów.. 3 u góry i na dole i 8 u góry i na dole, poszłam do innego ponosiłam 2 lata i 4 miesiące i ząbki mam prościutkie.

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! Lekarz jest beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!... Na początku nosiłam aparaty wkładane, potem założył mi aparat stały na łuk górny, za jakiś czas na łuk dolny, aparaty zdjął mi za wcześnie, bo po około 1,5 roku od założenia dolnego. Po stałym aparacie znów dostałam aparat wkładany. Po około 2 latach zauważyłam, że moje zęby się krzywią. Pokrzywiły się bardzo mocno. Udałam się znów do Pana Myrdy. I DOPIERO WTEDY ZAUWAŻYŁ, że moje cztery ósemki O! Łaaał! rosną nadal w dziąsłach, nie w górę, lecz UWAGA! w stronę jedynek. I stwierdził, że ...

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz jest beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!...
Na początku nosiłam aparaty wkładane, potem założył mi aparat stały na łuk górny, za jakiś czas na łuk dolny, aparaty zdjął mi za wcześnie, bo po około 1,5 roku od założenia dolnego. Po stałym aparacie znów dostałam aparat wkładany. Po około 2 latach zauważyłam, że moje zęby się krzywią. Pokrzywiły się bardzo mocno. Udałam się znów do Pana Myrdy. I DOPIERO WTEDY ZAUWAŻYŁ, że moje cztery ósemki O! Łaaał! rosną nadal w dziąsłach, nie w górę, lecz UWAGA! w stronę jedynek. I stwierdził, że trzeba je wyżynać i dopiero (ZNÓW-ponieważ Pan Myrda nie pamiętał mnie) ZAŁOŻYĆ APARAT STAŁY, bo bez niego się nie obejdzie.!

Oczywiście ósemek już nie mam, za to mam KOLEJNY APARAT zakładany u innego ortodonty, rzecz jasna.
3 moje koleżanki chodziły także w tym samym czasie do Pana Myrdy i 3 z nich! mają problemy z zębami!!!