dr n. med. Janusz Nowak

Endokrynolog, Ginekolog

Dla mnie niekompetentny lekarz - o ile można tego Pana nazwać lekarzem. Zero wywiadu na pierwszej wizycie , jak zapytałam o stosowanie środków antykoncepcyjnych to odesłał mnie do ulotki. Żenada. Zmęczony życiem i pracą.... Nie polecam

Lekarz poświęcił mi niewiele czasu. Wszystko z niego musiałam wyciągać, gdybym nie pytała to nie wiem czy by cokolwiek mi powiedział. Więcej do niego nie pójdę, dla mnie to lekarz robot, zaprogramowany. Jestem zdziwiona powyższymi pozytywnymi komentarzami, to tak jakbyśmy pisali o dwóch rożnych osobach. Nie polecam pana doktora.

Bardzo dobre podejście do pacjentek, taktowny, bada szczegółowo, dobrze tłumaczy i poświęca dużo czasu.

Wyratował mnie z opresji 15 lat temu i od tego czasu trzymam się mojego doktora.Wizyty są bardzo przyjazne,a lekarz kompetentny,kulturalny,niedrogi.Urzeka punktualnością i klasą.Nie straszy pacjentek,co zdarza się w innych gabinetach.Polecam go wszystkim pacjentkom.Doskonały fachowiec,a przede wszystkim lekarz z powołania.

Polecam Pana Doktora wszystkim kobietom,które boją się badań ginekologicznych.Wspaniały lekarz.

Bardzo dobry lekarz.Kompeytentny,solidny,sympatyczny, punktualny.Polecam.

Bardzo dobry lekarz.Kompeytentny,solidny,sympatyczny, punktualny.Polecam.

Doświadczony i kompetentny lekarz. Wspaniały człowiek. Polecam.

Doświadczony i kompetentny lekarz. Wspaniały człowiek. Polecam.