lekarz Janusz Opara

Internista

Lekarz z prawdziwego zdarzenia wspaniałe podejście do pacjenta i trafna diagnoza na pierwszej wizycie ,polecam każdemu, kontakt telefoniczny o każdej porze w razie problemu.

Pan dr to lekarz z powołania, nie znam takiego drugiego człowieka. Wspaniały, myślący, podejmujący trafne diagnozy. My też chodzimy do Pana dr całą rodziną od 20 lat. Doskonale zna swoich pacjentów. Ma ogromną wiedzę i przy tym wszystkim jest bardzo skromnym człowiekiem. Polecam z całego serca.

Wspanialy specjalista i czlowiek! Od wielu lat cala moja rodzina leczy sie u niego i nie zawiedlismy sie nigdy! Uratowal zycie mojemu synkowi ,gdy w szpitalu lekarze nie byli w stanie nic zrobic.Dziekuje serdecznie panie Doktorze! Nie znam innego tak dobrego specjalisty w wojewodztwie.Takich lekarzy nam potrzeba. Polecam z pelna odpowiedzialnoscia.

Najlepszy z lekarzy jakiego spotkałem w swoim życiu. Bez namysłu polecam wszystkim pacjentom. Pomógł mnie,i mojej rodzince(leczymy się już jakieś 18 lat )

Pomógł mnie,i mojej rodzince(leczymy się już jakieś 18 lat )

najlepszy lekarz jakiego znam, ogromna wiedza i doświadczenie. Jeden z niewielu lekarzy którzy uprawiają sztukę medyczną a nie tylko zawód.