lekarz Janusz Ośko

1,7
1,5
1,5
1,4

Jestem szczera i obiektywna. Kto kasuje i cenzuruje posty, które spełniają regulamin ? Widzę bo ze względów zawodowych obserwujemy ten profil ? Czy za kasę ktoś kupił przychylność tego portalu i będzie decydował o tym co ma być a co skasować ? Czy petramedica jest świadoma ilu pacjentów traci przez takiego lekarza ? Czy petramedica wie ilu pacjentów przychodząc pyta jaki lekarz dziś przyjmuje uciekając od tego lekarza ? Czy petramedica zdecyduje się dla dobra własnego nagrywać formę obsługi tego lekarza ?? Ten lekarz to strata czasu..Dziwię się , że ...

Ten lekarz to strata czasu..Dziwię się , że petramedica zatrudnia kogoś z tak chamskim podejściem do pacjenta. Ludzie czekają po kilka godzin żeby dowiedzieć się , że są zdrowi. Mojemu tacie z chorobą chirszprunga ( tata nie przyznał się ) ot bo i po co ? Mając temperaturę , zatkane gardło , katar i zawroty głowy lekarz zaproponował 3 dni zwolnienia a sama udając się do petramedica trafiłam wczoraj i słyszałam pod drzwiami jak pacjent wyszedł z gabinetu nie chcąc się użerać i poszedł na npl w inne miejsce..Ten wpis o pięknych oczkach dodał moim zdaniem sam zainteresowany. Nie zazdroszczę ludziom z otoczenia tego lekarza. Nie jest godny polecenia i nie jest uprzejmy nie jest również kompetentny bo każdego oskarża o wyłudzanie zwolnień. Tłumaczenia choroby i leczenia na poziomie szkoły podstawowej. Ilość poświęconego czasu ?? Maksymalna złośliwie do innych pacjentów.
Strata czasu. NIE WSZYSCY TACY SĄ CAŁE SZCZĘSCIE jako kobieta z doświadczeniem w wizytch na npl NIE POLECAM - jeśli pomogę choć 1 osobie niniejszym wpisem to będę bardzo szczęśliwa

Wybrałem się do przychodni Petra Medica... czekałem na wizytę ponad 1,5h ale ok rozumiem było dużo ludzi i może przyjechałem zbyt późno ale trafił mi się "niby lekarz" bo inaczej tego nazwać nie mogę. Osoby wychodzące z gabinetu były bardzo niezadowolone ponieważ nikomu nie był w stanie pomóc w żaden sposób i większość odsyłal np do "swojego lekarza rodzinnego", nie widziałem aby ktokolwiek wyszedł z jakąś receptą. Padały komentarze typu "tylko sobie posiedzialem" itp. Dodatkowo "niby lekarz" był tak nieprzyjemny że szok tak jakby siedział tam za karę albo inaczej ja czułem się jak jakiś kryminalista. Poszedłem tam z problemem gastrycznym (od rana wymioty, biegunka, mdłości) gość stwierdził że to infekcja wirusowa inaczej mówiąc grypa żołądkowa, powiedział co mogę jeść i czego unikać przez kilka dni, ok spoko po czym powiedział że to wszystko, gdy zapytałem o zwolnienie lekarskie ponieważ nie byłem dzisiaj w pracy przez te dolegliwości to powiedział że mi nie da bo (i teraz hit) mnie nie zna!!! I że powinienem pójść do lekarza z mojej okolicy tam gdzie mnie znają, to jakiś żart czy co??? A może liczył na jakieś dziengi pod stołem? Sam nie wiem co mam już myśleć... moją historie i tak opisałem w skrócie. Nie polecam nikomu tej jak to nazwać hmm patologii lekarskiej.

Również zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Po odczekaniu 5h w kolejce Pan doktor stwierdził, że mój przypadek nie jest na tyle pilny że wypada się mną zająć i wysłał mnie do lekarza rodzinnego bo on nic nie jest w stanie poradzić. Mimo, że 2 tygodnie choruje, goraczkuje i doszły do tego problemy z sercem stwierdził, że wystarczy rutinoscorbin i powinno przejść.

Lekarz fatalny. Przyjmując dziewczynę nawrzeszczał na nią, bo zapukała, osobę w bardzo ciężkim stanie. Powodując tym samym u niej dodatkowy stres

Pan Janusz Ośko to nie tyle lekarz, co raczej troglodyta. Szczerze żałuję, że nie przeczytałem tutejszych opinii wcześniej. Potraktował mnie jak jakiegoś, cytuję: "symulanta", a takim to, znów zacytuję: "robić się nie chce". Cóż, sęk w tym, że ja prowadzę własną działalność, nie przyszedłem po zwolnienie, lecz do lekarza, jakże się srodze zawiodłem. Wypraszam też sobie takie traktowanie i, to oczywiście ironia, dziękuję placówce Petramedica za dalszą współpracę. Nie zazdroszczę ewentualnym pacjentom p. Ośko tak skłonnego do nazywania gorączkującego pacjenta "symulantem". Wszystkich przestrzegam przed tym tzw. lekarzem. Lekarzem tylko z tytułu.

Trafiłem do tego człowieka dwa razy na weekendowej pomocy medycznej. Lekarz nie odpowiada ani na dzień dobry, ani na dowidzenia. Badanie krótkie i formalne - po nie zawsze wysyła do lekarza rodzinnego - twierdząc że on nic nie wie o pacjencie i nie może nic powiedzieć. Odradzam, nie polecam, uciekać!

Pierwszy raz spotkałem sie z tak chamskim lekarzem. Mam prawie 30 lat. Choruje rzadko. Dopadla mnie jakas infekcja gardla. Na migdalkach ropa. Gorączka siegala czasem 40 stopni. P. Osko stwierdził ze to nic takiego dal jakis slaby antybiotyk. Jak poprosiłem o zwolnienie bo nie jestem w stanie pracować w gorączka ponad 39 to mnie wysmial. Powiedział ze nic mi nie jest. Goraczka spadla po 5 dniach od wizyty. .. Precz z tym lekarzem! !!!!

3 godziny czekania tylko po to, żeby usłyszeć, ze jak wezmę paracetamol, to mi się samopoczucie poprawi i będę mógł pracować. W końcu wysoka gorączka, ból głowy, gardła i twarz opuchnięta od kataru to idealny stan do tego, żeby siedzieć w pracy i rozsiewać zarazę po open-spejsie. O uprzejmości i kulturze osobistej nie wspomnę, bo nie istnieje.

O uprzejmości i kulturze osobistej nie wspomnę, bo nie istnieje.

Pan Ośko nie był w stanie zdiagnozować anemii na podstawie rozszerzonej morfologii. Nie potrafił również przeprowadzić badania krtani. Inny lekarz nie miał z tym najmniejszego problemu. Pan Ośko ciągle podkreślał, ile czasu może pacjentowi przeznaczyć. Panu Ośko empatia jest obca, chamstwo natomiast jego chlebem powszednim. Wizyta w Petra Medica kosztowała 100 zł. Są to stracone pieniądze. Ten lekarz to nieporozumienie. Odradzam.

Ten niby lekarz to jakaś totalna porażka, największa masakra z jaką się spotkałam na drodze swojego życia...niestety czas na emeryturę panie doktorze...okropne podejście do pacjenta, brak szacunku, zrozumienia i człowieczeństwa...cham przez duże "CH"