lekarz Janusz Ośko

1,8
1,5
1,5
1,3

Mocno protekcjonalne podejście, od początku z nastawieniem "nic panu nie jest". Rozumiem, że czasy są niebezpieczne dla pracowników służby zdrowia, ale przy problemach z gardłem i kilkudniowej utracie głosu (przełożony słyszy - sam kieruje do lekarza, współpracownicy słyszą, rodzina słyszy, ale pan doktor w ogóle nie słyszy, żeby z głosem coś było nie tak) lekarz nie zagląda nawet do gardła? Diagnoza rozpoczynająca się od "najprawdopodobniej", kontynuowana "bo pewnie..." a zakończona, że jak boli to mogę sobie popiskać lekiem bez recepty... Cóż - ponieważ chciałem się wyleczyć, a nie uciec z ...

Cóż - ponieważ chciałem się wyleczyć, a nie uciec z pracy wybrałem wizytę osobistą zamiast teleporady, a otrzymałem to samo, tylko że z przywilejem posiedzenia przed gabinetem.

Jakim cudem ten człowiek jest lekarzem. Zero empatii. Brak chęci do pracy. Jako lekarz pierwszego kontaktu wysyła do specjalisty, jako specjalista wysla do lekarza pierwszego kontaktu. Radzę omijać szerokim łukiem. Może jak sam zachowuje to też trafi na podobnego sobie, mam nadzieję.

Lekarz fatalny. Przyjmując dziewczynę nawrzeszczał na nią, bo zapukała, osobę w bardzo ciężkim stanie. Powodując tym samym u niej dodatkowy stres

Również zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Po odczekaniu 5h w kolejce Pan doktor stwierdził, że mój przypadek nie jest na tyle pilny że wypada się mną zająć i wysłał mnie do lekarza rodzinnego bo on nic nie jest w stanie poradzić. Mimo, że 2 tygodnie choruje, goraczkuje i doszły do tego problemy z sercem stwierdził, że wystarczy rutinoscorbin i powinno przejść.

Trafiłem do tego człowieka dwa razy na weekendowej pomocy medycznej. Lekarz nie odpowiada ani na dzień dobry, ani na dowidzenia. Badanie krótkie i formalne - po nie zawsze wysyła do lekarza rodzinnego - twierdząc że on nic nie wie o pacjencie i nie może nic powiedzieć. Odradzam, nie polecam, uciekać!

Ten niby lekarz to jakaś totalna porażka, największa masakra z jaką się spotkałam na drodze swojego życia...niestety czas na emeryturę panie doktorze...okropne podejście do pacjenta, brak szacunku, zrozumienia i człowieczeństwa...cham przez duże "CH"

Pan Janusz Ośko to nie tyle lekarz, co raczej troglodyta. Szczerze żałuję, że nie przeczytałem tutejszych opinii wcześniej. Potraktował mnie jak jakiegoś, cytuję: "symulanta", a takim to, znów zacytuję: "robić się nie chce". Cóż, sęk w tym, że ja prowadzę własną działalność, nie przyszedłem po zwolnienie, lecz do lekarza, jakże się srodze zawiodłem. Wypraszam też sobie takie traktowanie i, to oczywiście ironia, dziękuję placówce Petramedica za dalszą współpracę. Nie zazdroszczę ewentualnym pacjentom p. Ośko tak skłonnego do nazywania gorączkującego pacjenta "symulantem". Wszystkich przestrzegam przed tym tzw. lekarzem. Lekarzem tylko z tytułu.

Wybrałem się do przychodni Petra Medica... czekałem na wizytę ponad 1,5h ale ok rozumiem było dużo ludzi i może przyjechałem zbyt późno ale trafił mi się "niby lekarz" bo inaczej tego nazwać nie mogę. Osoby wychodzące z gabinetu były bardzo niezadowolone ponieważ nikomu nie był w stanie pomóc w żaden sposób i większość odsyłal np do "swojego lekarza rodzinnego", nie widziałem aby ktokolwiek wyszedł z jakąś receptą. Padały komentarze typu "tylko sobie posiedzialem" itp. Dodatkowo "niby lekarz" był tak nieprzyjemny że szok tak jakby siedział tam za karę albo inaczej ja czułem się jak jakiś kryminalista. Poszedłem tam z problemem gastrycznym (od rana wymioty, biegunka, mdłości) gość stwierdził że to infekcja wirusowa inaczej mówiąc grypa żołądkowa, powiedział co mogę jeść i czego unikać przez kilka dni, ok spoko po czym powiedział że to wszystko, gdy zapytałem o zwolnienie lekarskie ponieważ nie byłem dzisiaj w pracy przez te dolegliwości to powiedział że mi nie da bo (i teraz hit) mnie nie zna!!! I że powinienem pójść do lekarza z mojej okolicy tam gdzie mnie znają, to jakiś żart czy co??? A może liczył na jakieś dziengi pod stołem? Sam nie wiem co mam już myśleć... moją historie i tak opisałem w skrócie. Nie polecam nikomu tej jak to nazwać hmm patologii lekarskiej.

Lekarz totalne nie porozumienie, empatia u tego Pana nie uświadczymy, wg Pana doktora jestem całkowicie zdrowy, inny lekarz dzień później stwierdził co innego, zdecydowanie nie polecam

Pierwszy raz spotkałem sie z tak chamskim lekarzem. Mam prawie 30 lat. Choruje rzadko. Dopadla mnie jakas infekcja gardla. Na migdalkach ropa. Gorączka siegala czasem 40 stopni. P. Osko stwierdził ze to nic takiego dal jakis slaby antybiotyk. Jak poprosiłem o zwolnienie bo nie jestem w stanie pracować w gorączka ponad 39 to mnie wysmial. Powiedział ze nic mi nie jest. Goraczka spadla po 5 dniach od wizyty. .. Precz z tym lekarzem! !!!!