lekarz Janusz Ośko

1,8
1,5
1,5
1,3

3 godziny czekania tylko po to, żeby usłyszeć, ze jak wezmę paracetamol, to mi się samopoczucie poprawi i będę mógł pracować. W końcu wysoka gorączka, ból głowy, gardła i twarz opuchnięta od kataru to idealny stan do tego, żeby siedzieć w pracy i rozsiewać zarazę po open-spejsie. O uprzejmości i kulturze osobistej nie wspomnę, bo nie istnieje.

O uprzejmości i kulturze osobistej nie wspomnę, bo nie istnieje.

Pan Ośko nie był w stanie zdiagnozować anemii na podstawie rozszerzonej morfologii. Nie potrafił również przeprowadzić badania krtani. Inny lekarz nie miał z tym najmniejszego problemu. Pan Ośko ciągle podkreślał, ile czasu może pacjentowi przeznaczyć. Panu Ośko empatia jest obca, chamstwo natomiast jego chlebem powszednim. Wizyta w Petra Medica kosztowała 100 zł. Są to stracone pieniądze. Ten lekarz to nieporozumienie. Odradzam.

chory człowiek może leczyć ? tak chory człowiek może leczyć hihihiih idzcie i sami zobaczcie czy warto ...hihihi

nie polecam...wszyscy zwolnienia wymuszaja kompletna zenada i kpina mućki z obory pod opiekę bym nie oddał

Jestem szczera i obiektywna. Kto kasuje i cenzuruje posty, które spełniają regulamin ? Widzę bo ze względów zawodowych obserwujemy ten profil ? Czy za kasę ktoś kupił przychylność tego portalu i będzie decydował o tym co ma być a co skasować ? Czy petramedica jest świadoma ilu pacjentów traci przez takiego lekarza ? Czy petramedica wie ilu pacjentów przychodząc pyta jaki lekarz dziś przyjmuje uciekając od tego lekarza ? Czy petramedica zdecyduje się dla dobra własnego nagrywać formę obsługi tego lekarza ?? Ten lekarz to strata czasu..Dziwię się , że ...

Ten lekarz to strata czasu..Dziwię się , że petramedica zatrudnia kogoś z tak chamskim podejściem do pacjenta. Ludzie czekają po kilka godzin żeby dowiedzieć się , że są zdrowi. Mojemu tacie z chorobą chirszprunga ( tata nie przyznał się ) ot bo i po co ? Mając temperaturę , zatkane gardło , katar i zawroty głowy lekarz zaproponował 3 dni zwolnienia a sama udając się do petramedica trafiłam wczoraj i słyszałam pod drzwiami jak pacjent wyszedł z gabinetu nie chcąc się użerać i poszedł na npl w inne miejsce..Ten wpis o pięknych oczkach dodał moim zdaniem sam zainteresowany. Nie zazdroszczę ludziom z otoczenia tego lekarza. Nie jest godny polecenia i nie jest uprzejmy nie jest również kompetentny bo każdego oskarża o wyłudzanie zwolnień. Tłumaczenia choroby i leczenia na poziomie szkoły podstawowej. Ilość poświęconego czasu ?? Maksymalna złośliwie do innych pacjentów.
Strata czasu. NIE WSZYSCY TACY SĄ CAŁE SZCZĘSCIE jako kobieta z doświadczeniem w wizytch na npl NIE POLECAM - jeśli pomogę choć 1 osobie niniejszym wpisem to będę bardzo szczęśliwa

Lekarz musi być uczciwy a nie dawać biednym dziewczyną z katarkiem zwolnienia. Uważam że to nie od niego zależy czas jaki się czeka tylko od systemu zapisywania pacjentów. Widać że pięknymi oczami nic nie zdziałasz ale lekarz na poziomie i konkretny. Jeżeli próbujecie być mądrzejsi od lekarza to już wasz problem biedaczki. Jest to bardzo żałosne.

Mało kompetentny w zakresie medycyny rodzinnej (poza swoją specjalizacją) Bardzo oszczędny w skierowaniach na badania diagnostyczne-trzeba wymuszać.

Osoba całkowicie niekompetentna, nawet nie tyle niemiła co po prostu chamska. Wydziera się na pacjenta, a sam nie posiada podstawowych narzędzi pracy jakimi są blankiety do wypisania zwolnień. I nie tylko... Cytat: "Nie mogę zbadać przegrody bo nie mam do tego narzędzi".

Cytat: "Nie mogę zbadać przegrody bo nie mam do tego narzędzi".

Fatalnie, 3 godziny w poczekalni i 10 min udowadniania mi ze jestem zdrowy. Nigdy więcej, niepolecam

po czterech wizytaqch odnioslem pozytywne wrazenie.boobi

po czterech wizytaqch odnioslem pozytywne wrazenie.boobi