lekarz Janusz Ośko

1,8
1,5
1,5
1,3

nie to miejsce trzeba zmienic zawod ta praca wymaga fachowosci kultury i checi pomocy innym

Podczas wizyty u tego Pana czułam się jak dziecko, które dostaje reprymendę. Mówi do pacjenta w taki sposób jakby chciał dać do zrozumienia, że pacjent nie ma tu czego szukać, że choroba jest udawana, a w kolejce czeka tysiąc bardziej chorych osób, więc zajmujemy mu tylko czas. Nie słucha, tego co pacjent ma do powiedzenia na temat objawów. Podnosi głos na pacjenta, wnioskuję, ze to z chęci wykazania wyższości nad nim. Więcej się nie zobaczymy doktorze.

mam nadzieje że już więcej nie będę musiała trafić do tego lekarza,że to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u niego!lekarzem się zostaje z powołania a nie przymusu!a na pacjentów głosu się nie podnosi! i to ma być lekarz!?tragedia!!!

jeden z najbardziej aroganckich lekarzy jakich spotkałem. robi wielką łaskę, że pracuje.