lekarz Janusz Pacułt

Rzecz miała miejsce kilkanaście lat temu. Pod drzwiami gabinetu czekały 3 albo 4 osoby i ja. Szlag mnie bardziej od reszty, bo przejechałem prawie 30 km, żeby usłyszeć przez telefon od pana J.P., któremu ciągle chce się pić, że nie dotrze, a muszę przyznać, że brzmiał w słuchawce jak nieźle nawodniony. Odwiedziłem go w sumie ze trzy razy i zawsze można było wyczuć od niego zapach wody.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA! Na umówioną wizytę po prostu nie przyszedł, bez jakiegokolwiek uprzedzenia! Co więcej, po drugim, wstępnym umówieniu się przeze mnie(tłumaczył się problemami życiowymi i stąd miała wynikać jego nieobecność)na kolejną wizytę, przestał się odzywać...Do obu wizyt więc nie doszło, a pana Pacułta mogę spokojnie ocenić jako człowieka niezorganizowanego i olewającego ludzi!

Najlepszy lekarz jakiego znam do tej pory.

Najlepszy lekarz jakiego znam do tej pory.

Doskonały fachowiec, dokładnie i delikatnie bada, wyleczył mnie z hemoroidów choć do innych lekarzy chodziłam bez skutku. Po kuracji u dr Pacułta zapomniałam o problemie.

Świetny lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta, wyleczył mnie z dolegliwości z którą bez skutku zwracałem się do innych lekarzy.Polecam.

Ja tam nie wiem skąd te pozytywne opinie...może sam pan doktor je pisze...moje odczucia są zupełnie inne...patrz j.w. Zuzanna

Wizyta została umówiona telefonicznie na konkretną godzinę więc nie musiałam czekać, lekarz dokładnie mnie zbadał, powiedział jakie są metody leczenia (choruję na hemoroidy)odpowiedział na wszystkie moje pytania i nie spieszył się. Bardzo polecam tego lekarza!

Polecam. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Polecam. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.