lekarz Janusz Pacułt

Chirurg ogólny

3,9

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA! Na umówioną wizytę po prostu nie przyszedł, bez jakiegokolwiek uprzedzenia! Co więcej, po drugim, wstępnym umówieniu się przeze mnie(tłumaczył się problemami życiowymi i stąd miała wynikać jego nieobecność)na kolejną wizytę, przestał się odzywać...Do obu wizyt więc nie doszło, a pana Pacułta mogę spokojnie ocenić jako człowieka niezorganizowanego i olewającego ludzi!

Doskonały fachowiec, dokładnie i delikatnie bada, wyleczył mnie z hemoroidów choć do innych lekarzy chodziłam bez skutku. Po kuracji u dr Pacułta zapomniałam o problemie.

Świetny lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta, wyleczył mnie z dolegliwości z którą bez skutku zwracałem się do innych lekarzy.Polecam.

Wizyta została umówiona telefonicznie na konkretną godzinę więc nie musiałam czekać, lekarz dokładnie mnie zbadał, powiedział jakie są metody leczenia (choruję na hemoroidy)odpowiedział na wszystkie moje pytania i nie spieszył się. Bardzo polecam tego lekarza!

Najlepszy lekarz jakiego znam do tej pory.

Najlepszy lekarz jakiego znam do tej pory.

Polecam. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Polecam. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Ja tam nie wiem skąd te pozytywne opinie...może sam pan doktor je pisze...moje odczucia są zupełnie inne...patrz j.w. Zuzanna

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia

ul. Krasińskiego 30
NZOZ SZPITAL POD BUKAMI
ulica Szkolna 799
43-374 Buczkowice
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
34-370 Rajcza