lekarz Janusz Paliga

Bardzo polecam. Doktor wszystko dobrze wyjaśnił mi nawet kilka razy. Podczas badania delikatny. Panie recepcjonistki przesympatyczne. Polecam.

Polecam, byłam pacjentką w 2 ciąży i jestem zadowolona ze współpracy z doktorem Paligą, szanuje pacjentkę, tłumaczy wszystko rzetelnie.

Witam wszystkie pacjentki! Jak najbardziej polecam tego lekarza. Chodzę do niego już od kilku lat. Jednak muszę przyznać, że w moim odczuciu lepiej się zajmuje pacjentkami w ciąży. Całą moją ciążę prowadził. Wszystko super. Natomiast po porodzie niechętnie tam idę. Po pierwsze panie położne zapisujące na wizytę są nieuprzejme. Ostatnio była tam nowa pani na recepcji i proszę mi wierzyc drogie panie, że przez 5tygodni próbowałam dosatć się na wizytę, bo miałam problemy intymne i chciałam je jakoś szybko rozwiązać, natomiast pani w recepcji nie dość, że nie odbierała telefonu mimo, że dzowniłam tam 1,5 godziny! to jeszcze usłyszałam od niej bardzo nie miłe słowa i kazała mi sobie przyjść 3 godziny przed otwarciem gabinetu i czekać, bo ona nie zapisze mnie na termin, tylko mam czekać w kolejce. Tłumacząc że nie mam jak się tam zjawić szybciej, ponieważ pracuję do 15, pani położna stwierdziła, że to juz mój problem i mam sobie poszukać innego lekarza!!! Także podsumowując. drogie panie! Lekarz super, naprawdę, miły, delikatny, bardzo dobry specjalista. Natomiast położne - szkoda słów! pozdrawiam.

Zdecydowanie nie polecam,gdy wszystko jest dobrze i ciąża przebiega bez powikłań wydaje się że ok,jak zaczynają się problemy,wtedy zaczynają się schody,co z tego że lekarz jest na każdy telefon,i owszem otwiera nawet gdy gabinet jest nieczynny,ale gdy zaczyna się problem to lekarz go nie rozpoznaje i twierdzi że jest ok,a ja czułam że coś jest nie tak.Straciłam swoje dziecko w 30 tc ,nikt nie wytłumaczył dlaczego.Nie polecam.

Lekarz ten jest godny zaufania co prawda są tacy co maja tansze wizyty ale warto dolozyc by byc pod dobra opieka. zajmuje sie moja ciaza od 3 miesiaca. bez porownania z lekarzami z ktorymi mialam doczynienia. wszystkie badania robione raczej mily czasem jak kazdemu na nosie mu cos siedzi no ale coz. jestem w pelni zadowolona z jego uslug panie przyjmujace pacjentow tez bardzo uprzejme. gabinet czysciutki zadbany polecam pod kazdym wzgledem:)

Witam wszystkie osoby króre wybierają sie do dr.Paligi.Jest on bardo dobrym lekarzem,kompetentnym,świetnie prowadzi ciąże,leczenia,wykorzystuje wszystkie możliwości aby pomóc pacjentowi.Ja obecnie jestem po trzech poronieniach i robił wszystko aby mi pomóc,wszystkie możliwe badania.Do tej pory mnie wspiera i moge na niego liczy o każdej porze dnia i nocy.

Rewelacyjny lekarz, prowadzi moją pierwszą ciążę. Przebadał mnie bardzo dokładnie, rozwiewa wątpliwości! Świetne podejście do pacjentki! Polecam!!

Prowadził moją ciążę bardzo dobrze, kierował na wszystkie możliwe badania, tłumaczył, uspokajał, gdy trzeba było szybko skierował do kliniki, podał swój numer komórkowy, naprawdę przejmował się wynikami. Po ciąży dalej do niego chodzę, zdarzyło się nawet, że parę razy z powodu jakiś niepokojących wyników usg lub badan musiałam przyjść 2 razy w tygodniu w celu skontrolowania i wtedy pomimo, że była to prywatna wizyta nie wziął żadnych pieniędzy. Jedynym problemem są czasem duże kolejki nawet prywatnie.

chodz jestem jego pacjentka od nie dawna ale nie moge na niego narzekac ma bardzo dobre podejscie i wysyla na roznego rodzaju badania interesujac sie wszystkim.Chodz nie powiem miewa humorki ale to tylko czlowiek tak jak my i ma prawo sie nie usmiechac :) Moja prababka babka mama siostra chodzila do niego i ja tez! bardzo go polecam :)

Lekarz z powołania który ma super podejście do pacjentek1!

Lekarz z powołania który ma super podejście do pacjentek1!