lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog, Pediatra

2,7
2,6
2,2

Poryczalam się po wizycie jak dziecko. Chamstwo na najwyższym poziomie. Nie pamiętam jak przebiegła wizyta, skupiłam się na obronie jego pyskówki. Zero kultury, kompletnie niezainteresowany schorzeniem, teksty "obciąć pazury (!!), nie dłubać w uchu, a krople brać do śmierci" rozwaliły mi głowę !!! Temu panu powinna przyjrzeć się jakaś nadzorująca instytucja lekarska. Nigdy nie nazwę go lekarzem. I może sobie ten pan usunąć mój wpis, bo będzie mu niewygodny. Ale będę kopać i odswiezac ku przestrodze innym. Obchodzicie go Państwo szerokim łukiem !

Lekarz, ktory powaznie traktuje pacjenta i jego problem. Niezwykle pomocny , komunikatywny. Doskonaly specjalista. Polecam z calego serca.

Nie polecam. Pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne, jednak z czasem było coraz gorzej. Dwa miesiace zmarnowane na testy na skórze tak podraznionej ze nie było na nie miejsca jednak doktor sie uparł ze trzeba zrobic. Po dlugim czasie pełnym męczarni, skóra az bolała i pekała, doktor stwierdził ze skoro z testow nic nie wyszlo nie moze mi pomoc. W miedzy czasie wypisał leki, ktore tez nie pomogły. uznał ze skoro tamte leki nie podziałały to nie moze mi juz pomoc i nie wie dlaczego tak sie dzieje. odesłał do innego ...

odesłał do innego lekarza.
Po czasie wyjątkowo nieuprzejmy.
Straciłam dwa miesiace i nie zostałam wyleczona.
Niby na poczatku dał nadzieje na pozbycie sie kłopotów jednak nic z tego nie wyszło , doktor sie poddał.
Wyjatkowo nieuprzejmy i przy wizycie pod koniec dnia sprawiajacy wrazenie oburzonego ilością pacjentow.
Nie polecam

zupelnie niekopmetentny, niezrownowazony psychicznie lekarz. mysli ze jest "bogiem" i mu wszystko wolno. postawil zla diagnoze i dlugie meczace leczenie na nic sie zdalo. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM !

Bardzo przestrzegam przed tym lekarzem, na ostatniej wizycie u pana doktora poinformowałam go, że leki jakie przepisał synowi pogarszają jego stan zdrowia, poprosiłam o inny zestaw, więc pan doktor powiedział mi arogancko, że jak nie odpowiada nam sposób leczenia dziecka to on właśnie zakończył leczenie u niego i kazał poszukać sobie innego lekarza. Co za znieczulica!! Przecież nie każdy lek działa na każdego tak samo!!! Jak tak można!! Naprawdę przestrzegam przed tym lekarzem. Arogancki, chamski,

Stracone 1,5 roku niby leczenia. Stanowczo nie polecam. Może jakaś kontrola z NFZ jak Pan doktor traktuje swoich pacjentów.

Zdecydowanie odradzam. Zmarnowane skierowanie. Nigdy nie spotkałam się z podobnym zachowaniem lekarza - Pan był impertynencki; niczego nie chciał wyjaśnić, za to wielokrotnie powtarzał: "już powiedziałem", i "można iść do innego lekarza". Wychodząc z gabinetu nie wiedziałam jaki miałam test i w jakim celu mam wyznaczoną kolejną wizytę.

Kilka razy do końca byłam u tego lekarza. Traktuje pacjenta jak szmata. Nie można zadać mu pytanie, bo wybucha. Cham. Bardzo nie polecam

Zawiódł mnie ten Pan. Arogancki, chamski, wyładowuje na pacjencie swoje zdenerwowanie. Jak chciałem coś wyjaśnić z tym Panem, jego odpowiedź była następująca: Zakańczamy odczulanie ?? Tak nie powinien się zachowywać lekarz. Stanowczo odradzam korzystanie z porad u tego Pana !!!!!!