lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog, Pediatra

2,6
2,5
2,2

Jak dla mnie jeden z lepszych lekarzy. Uprzejmy, sympatyczny, spokojnie wytłumaczy co jak i kiedy. Jedyny minus to nie umawiane na godziny wizyty, czasami trzeba naprawdę się naczekać na wizytę a patrząc na opinie aż dziw bierze skąd tyle ludzi. Konkretnie odpowiada na pytania co jak dla mnie jest plusem nie wymagam by lekarz uskuteczniał wykłady z nauk medycznych.

Zgadzam się w 100%z wcześniejszymi negatywnymi opiniami, jestem zdruzgotana arogancją i nieuprzejmością tego doktora o ile tak go można nazwać.Straciłam nie potrzebnie tyle czasu, nie wyjaśnił mi zupełnie nic, na moje pytania głupio się uśmiechał albo robił złośliwe uwagi.Najgorsze jest to że jestem w punkcie zerowym i muszę szukać dobrego lekarza a o tego jak widać po opiniach pacjentów bardzo ciężko.

lekarz może i skuteczny ale zasadę jego dziąłnia można opisać jak wytoczenie armaty przeciwko komarowi. Efekt jest wprawdzie spektakularny i szybki ale skutki mogą być fatalne gdy choroba przybierze faktycznie powazne rozmiary. Wtedy nie bedzie już czym leczyć dziecka. Nie polacam. Córki dwóch moich znajomych doprowadził niemal do astmy oskrzelowej

Lekarz ,który wydawałoby się jest na pierwszy rzut oka odpychający , ale jest bardzo skuteczny tzn potrafi znaleźć dolegliwość , nazwać ja ,wytłumaczyć - w miarę potrzeb pacjenta , co to jest ,czy można leczyć , co do przyczyny - niekoniecznie określił jasno powód ,dlatego ,ze powodów jest kilka i nie można zdecydowanie określić co było przyczyna :)ale ogólnie jestem zadowolona.Chodzę co 3-5 m-cy , mam alergie , ale głównym powodem był wykryty niedosłuch.Polecam tego lekarza.Pozdrawiam

DNO LEKARZ MA PROBLEMY PSYCHICZNE. NIE POLECAM

DNO LEKARZ MA PROBLEMY PSYCHICZNE. NIE POLECAM

Wizyta przebiegła dosyć szybko,dostałam konkretne wskazówki i wytyczne oraz bez problemu zostałam umówiona na następną wizytę.Lekarz wydawał się być dosyć miły i konkretny.

polecam tego lekarza bardzo dobry pewnie najlepszy w wojewodztwie

polecam tego lekarza bardzo dobry pewnie najlepszy w wojewodztwie

na wizycie zapytał czy dalej boli mnie głowa a ja się leczyłam na alergię, czeka się godzinami w kolejce bo oprócz wizyt na Nfz sa ludzie z karteczkami na wizyty prywatne

Zdecydowanie nie polecam, nie uprzejmy, bezczelny i wątpię, by dobro pacjenta rzeczywiście leżało mu na sercu.

Nieuprzejmy, drwiący, szydzący z niewiedzy i pytań pacjenta. Przebieg wizyty zależy jedynie od jego zmiennego nastroju - bywa, że poświęca odrobinę czasu na wyjasnienia, albo odpowiada lapidarnymi ogólnikami. Czasem bywa wręcz chamski. Po wizytach u niego dominuje uczucie upokorzenia i poniżenia. Mimo, iż nie odmawiam mu kompetencji i wiedzy, nie polecam jako lekarza....