lekarz Janusz Pawluk

Jestem w 20 tc. Przed wizytą u dr Pawluka byłam u dwóch innych lekarzy - niestety żaden z nich nie równa się z dr Pawlukiem. Poprzednie wizyty (ważne dla mnie, gdyż jest to moja pierwsza ciąża) trwały dosłownie chwilę, a dr Pawluk wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam !

Bardzo sympatyczny lekarz, ma dobre podejście do pacjentek. Tłumaczy wszystko co jest nie zrozumiałem w leczeniu bardzo jasno! GORĄCO POLECAM TEGO PANA

WSPANIALY LEKARZ WIE JAK LECZYC JEST BARDZO DELIKATNY

WSPANIALY LEKARZ WIE JAK LECZYC JEST BARDZO DELIKATNY

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Swoje obowiązki wykonuje pod wpływem alkoholu. To najgorszy ginekolog w całym mieście. Zdecydowanie odradzam.

Od ok. 8 lat przychodziłam do tego gabinetu. Niestety od roku coś się pozmieniało. Lekarz nie pamięta swoich pacjentek (kiedy nie mógł znaleźć z pielęgniarką mojej karty zapytał czy kiedykolwiek u niego byłam), gdy coś mi zaczynało dolegać sama mu podpowiadałam co to może być, dodatkowo bagatelizował objawy, które (gdy poszłam do innego lekarza) okazały się bardzo niepokojące. Wspomnę jeszcze tylko o notorycznych spóźnieniach co jest bardzo irytujące i wskazuje na brak szacunku dla pacjentów.

Doktor Pawluk bardzo mi się spodobał. Kompetentny, niemłody już Pan, ale niezwykle sympatyczny i dobroduszny. Chodzę do niego, bo słyszałam od znajomych, że wiele razy wykrył rzeczy, którzy inni zbagatelizowali lub postawili złą diagnozę. Ponato słyszłam o nim, że ma wielkie serce, że jak pocejntki nie stać na dojazd z jakieś wsi, to potrafi jej dać na bilet. Jednym słowem lekarz z powołaniem. Polecam!

nie ma podejścia do pacjenta.nie wzbudził mego zaufania.więcej do niego nie pójde