Janusz Pichurski

Chirurg ogólny

W dniu 30-08-2016 miałam wykonaną operacje z zastosowaniem neuromonitora całkowitego wycięcia tarczycy wykonaną przez p. doktora J.Piechurskiego. Wiedza i kompetencje ,kultura i szacunek do pacjenta,profesjonalizm ,fachowość w każdym calu. W ramach możliwości czasowych podczas wizyty odpowiada jasno i fachowo na każde pytanie. Polecam ,jeżeli konieczna operacja to tylko chirurgia w Wojewódzkim szpitalu w Opolu. Bardzo dziękuję Panu i całemu zespołowi

Super lekarz, super fachowiec, super gość !!! Miałem szczęście w nieszczęściu korzystać z jego pomocy dwa razy: w 2008 roku kiedy ratował mi życie ( makabra w brzuchu) i w 2015 ( "zwykła" przepuchlina) jeżeli masz zabieg planowy "walcz" żeby robił go dr. Pichurski, jeżeli trafiłeś pod "nuż" z ulicy i trafisz na doktora to tak jakbyś trafił w Lotto. Najlepszy chirurg na Opolszczyźnie.

Polecam pana doktora.Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności.Świetny kontakt z pacjentem.Operacja usunięcia plata tarczycy w dniu 03.11.2016 przeprowadzona przez Pana doktora przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję bardzo.

Potwierdzam opinię arli! Uwaga na tego lekarza! Jest bardzo zarozumiałym, aroganckim i butnym człowiekiem. O, Przepraszam. Do człowieka jeszcze mu trochę brakuje. Poza tym zupełnie nie sprawdza się jako ordynator oddziału. Dziwię się, że ktoś taki może piastować to stanowisko? Pacjentów traktuje nierówno. Są lepsi i gorsi. Co do fachowości związanej ze specjalnością to się nie wypowiadam. Być może w tej materii się sprawdza. Zupełny ignorant co do kompleksowości podejścia do problemu chorego. Gdyby nie interwencja innego ośrodka tato byłby już na tamtym świecie. Uratował go po prostu inny szpital Jeśli komuś nie przeszkadza cała reszta to niech go wybiera. Pozdrawiam wszystkich.

Dr Pichurski to lekarz rewelacyjnie wykonujący swoją pracę, z ogromną wiedzą medyczną.Rzetelnie i fachowo podszedł do mojej choroby,a co dla mnie najważniejsze szybko i skutecznie zoperował kiedy inni kazali uczekać.Zawsze miał czas i odpowiadał na każde pytanie z uśmiechem na twarzy.Dziękuję doktorze.

Pan Doktor, to wybitny lekarz. Chcę podziękować za poświęcenie w leczeniu mojej córki. Zgadzam się w 100 % z pozytywnymi opiniami. Bóg Zapłać za złote serce.

Znakomity lekarz, nie tylko chirurg ale i plastyk - złota rączka, bardzo dokładny fachowiec na miarę XXI wieku. Jak na szpital publiczny to wielka osobistość, mógłby leczyć równie dobrze w Stanach lub innym bardziej rozwiniętym kraju.

fachowiec na miarę XXI wieku.
Jak na szpital publiczny to wielka osobistość,
mógłby leczyć równie dobrze w Stanach lub innym bardziej rozwiniętym kraju.

Bardzo się bałam operacji, ale Pan dr wszystko spokojnie mi wytłumaczył, przez co poczułam się dużo pewniej. I co najważniejsze miał rację - wszystko się dobrze skończyło. Świetny fachowiec. Polecam.

Świetny fachowiec. Polecam.

Zawsze, gdy odwiedzają mnie wnuki to ciepło wspominam doktora Pichurskiego. To dzięki jego fachowej diagnozie i wspaniale poprowadzonej ciężkiej operacji nadal żyję. Teraz jeszcze bardziej doceniam chwile, gdy mogę spędzić z Kubusiem i Natalką i dziękuję Bogu, że na swojej drodze trafiłam na takiego Specjalistę.

Lekarz bardzo dobry, lecz zero zainteresowania pacjentem, prawidłowo stwierdził diagnozę, operacja również przebiegła pomyślnie lecz niestety doktor po operacji nie raczył nawet przyjść na wizytę. Przy wypisie bardzo niemiłym i zgryźliwym tonem po kilku godzinach wydał wypis. Może to dlatego, że nie dostał łapówki. Niewychowany lecz dobry doktor.