dr n. med. Janusz Piech

Chirurg onkolog

2,6

Pan doktor Piecha pomylił się z powołaniem. Nieprzyjemny dla pacjenta. Zero empatii dla chorego Nie polecam.

Byłem na wizycie w CO Bydgoszcz. Właśnie trafiłem na dr. Janusza Piecha. Miałem wyniki kolonoskopii, gastroskopii, USG z rozpoznaniem D37.4 'nowotwór okrężnicy' oraz kartę DILO. Także wyniki krwi potwierdzające ciężką niedokrwistość hemoglobina -7,9. Pan dr przejrzał dokumentację i bez spojrzenia na mnie, nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu stwierdził, że to co mam na jelicie rosło mi 10, 20 lat i będzie mi rosło jeszcze z 10. I jeszcze na koniec powiedział , żeby ten lekarz rodzinny zlikwidował kartę DILO. To był koniec wizyty, na którą jechałem 200 km w nadziei ...

Byłem na wizycie w CO Bydgoszcz. Właśnie trafiłem na dr. Janusza Piecha.
To był koniec wizyty, na którą jechałem 200 km w nadziei uzyskania pomocy.
Nie polecam nikomu tego lekarza. Zupełny brak empatii i odpychający sposób kontaktu.

Na szczęście szybką pomoc uzyskałem w innym szpitalu, Jestem już 3 tygodnie po operacji która, jak się okazało, została wykonana w ostatnim momencie.

Pan "dr" chyba pomylił się z powołaniem. Bardzo nieuprzejmy, traktuje chorego jak przedmiot. Rodzinie udziela zdawkowych informacji. Sposób traktowania chorego i rodziny kwalifikuje się do programu "Uwaga"!!!

niesamowity lekarz pełna kompetencja a co najważniejsze człowieczeństwo co w tych czasach jest bardzo rzadkie ,bardzo duże zaangażowanie w leczenie pacjentów ,człowiek o wielkim sercu i złotych dłoniach co w tej profesji jest niezastąpione jako pacjentka dziękuję za życie

Bardzo bardzo polecam Świetny specjalista,konkretny i poważnie podchodzący do sprawy a przy tym bardzo dobry człowiek

Bardzo bardzo polecam