lekarz Janusz Pietrzak

Lekarz medycyny pracy

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jest bardzo nieuprzejmy. W dodatku przygłuchawy, nie można z nim normalnie porozmawiać, trzeba krzyczeć, w poczekalni wszyscy wszystko słyszą. W przychodni unosi się nieprzyjemny zapach. Byłam niedawno na wizycie w sprawie zaświadczenia na prawo jazdy. Pan doktor kazał mi się rozebrać żeby mnie osłuchać - podobno robi to tylko w przypadku młodych dziewczyn! 80% pacjentów przychodzących sprawie prawa jazdy otrzymuje zaświadczenie tylko na 5 lat bo pan doktor wynajduje różne choroby ale wiadomo że chce tylko na tym zarobić! Szkoda tylko ze zeruje na biedniejszych ...

80% pacjentów przychodzących sprawie prawa jazdy otrzymuje zaświadczenie tylko na 5 lat bo pan doktor wynajduje różne choroby ale wiadomo że chce tylko na tym zarobić! Szkoda tylko ze zeruje na biedniejszych od siebie ludziach.
Koszt wizyty też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam!!!