Spokojnie mogę powiedzieć że to najlepszy ortopeda w Polsce. Naprawia błędy które narobili inni lekarze. Uratował moją nogę.

Byłem operowany przez dr Płomińskiego. Po wizycie prywatnej zostałem kierowany na artroskopię w ramach nfz. Oczekiwałem więcej informacji. Nie zostałem poinformowany o możliwych skutkach ubocznych, a w dokumentach które podpisałem była klauzula iż zostałem o wszystkim poinformowany. Całe informowanie zakończyło się na przybiciu pieczątki pod moim podpisem. Po zabiegu miałem wiele wątpliwości czy mogę kolano zginać, próbować chodzić itd. Co prawda dostałem kartę informacyjną jak przyjmować leki, ile chodzić o kulach ale było też "ćwiczyć wg. załączonego opisu"..a nic takiego nie było. Wszystko było na szybko i czułem sie troche jak produkt z fabryce.Jestem 2 miesiące po zabiegu a wcale lepiej niż przed zabiegiem nie jest, jest gorzej.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

GORĄCO POLECAM! Doskonały fachowiec, a zarazem inteligentny i uprzejmy człowiek. Postawił bardzo szybką i trafną diagnozę. Dzięki niemu chodzę! WYBITNY LEKARZ!