prof. dr hab. Janusz Popko

Chirurg dziecięcy

2,6
2,5
2,1

Jest On naprawdę świetnym lekarzem, wiele mu zawdzięczam.

Jest On naprawdę świetnym lekarzem, wiele mu zawdzięczam.

Bardzo żałuję, że nie przeczytałam opinii o tym lekarzu przed zabiegiem u mojego dziecka. Moje dziecko przeżyło horror. Mam nadzieję, że Pan doktor będzie jak najmniej pracował z pacjentem tym bardziej, że jest nim bezbronne dziecko. Lekarz bardzo niedelikatny, wszystkowiedzący, nie jest na bieżąco z wiedzą niestety co jest dosyć ryzykowne dla pacjenta.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Operował mi nogę, przedłużenie ścięgien achillesa i stopy końsko-szpotawe. Operacja niby się udała, ale zachowanie prof. przed i po operacji to jakiś koszmar. Blizny się długo goiły,a opuchliznę mam do dziś(ponad 2 lata po operacji). Pan profesor po takiej operacji założył mi krótki gips(do kolana), przez co kilka dni przy minimalnym ruchu kolana wyłam z bólu! Ponadto zmiana opatrunku to było okropieństwo. 3dni po operacji profesor zdjął gips, a potem dosłownie, rzucał moją nogą o stół! Dla porównania, drugą nogę operował mi dr Zalewski i nie było żadnego problemu! Wszystko było wykonane delikatnie, z zaangażowaniem, blizna szybko się zagoiła, opuchlizny nie było długo. Rewelacja. Nie polecam prof. Popko! Jest strasznie niemiły, niedelikatny! Mam nadzieję, że takiego lekarza nie spotkam więcej nigdy więcej. Problemy z nogą mam do dziś!! Odradzam!!!!!

STWIERDZAM TO Z OGROMNĄ PRZYKROŚCIĄ ALE JEST TO NIEKOMPETENTNY "SPECJALISTA", MIAŁAM "PRZYJEMNOŚĆ" KONSULTACJI Z PROFESOREM I JESTEM ZDEGUSTOWANA PODEJŚCIEM I PRZEDMIOTOWYM TRAKTOWANIEM PACJENTA, NIGDY NIE ZDECYDOWAŁABYM SIĘ NA ŻADEN ZABIEG W KLINICE DZIECIĘCEJ ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII I NIE POWIERZYŁABYM ŻYCIA I ZDROWIA MOJEGO DZIECKA KOMUŚ TAK OBOJĘTNEMU NA LOS MAŁEGO PACJENTA!

Zgadzam się w 100 procentach nie obchodzi go los pacjentów.

Zgadzam się w 100 procentach nie obchodzi go los pacjentów.

Nie umie składać złamań u mnie nogi już 3 raz borykam się z tym albo krzywo składa albo źle nie polecam są same problemy i długi czas powrotu do zdrowia !!!!!!

bardzo nie miły lekarz twierdzi że nie jest od wypisywania zaświadczeń choć leczył i zna chorobe nie polecam